Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

O rodičovství čteme populárně naučné knihy, odborné články nebo třeba sledujeme videa žen, které už dítko mají. Každý z nás by ale měl vědět, že nikdo a nic nás na rodičovství nedokáže 100 % připravit. Dokonce ani vaše tchyně nebo matka vás nepřip...

Co s vámi udělá rodičovství? Známe odpověď, která si nebere servítky

Rodičovství
zdroj: Instagram Rodičovství
aktualizováno 05.05.2018, 00:23 | 05.05.2018, 00:23 | doma.cz

O rodičovství čteme populárně naučné knihy, odborné články nebo třeba sledujeme videa žen, které už dítko mají. Každý z nás by ale měl vědět, že nikdo a nic nás na rodičovství nedokáže 100 % připravit. Dokonce ani vaše tchyně nebo matka vás nepřipraví na to, že s narozením dítěte ztratíte část své individuality.

Tatínek Mike Julianelle se ale rozhodl, že bezdětnému světu ukáže, co přijde v momentě, kdy se člověk stane rodičem. Mike na svém tatínkovském blogu Dad and Buried zveřejnil koláž, která se skládá ze dvou fotografií. Na jedné je Mike coby svobodný člověk a druhá ho zachycuje jako tátu na plný úvazek. Tahle vtipná koláž vyvolala u rodičů velký ohlas, a tak Mike založil Instagram, na kterém sdílí fotky rodičů s podobným osudem. „Děti jsou ta nejlepší a nejhorší věc, která se nám může stát, a pokud se nesměje té pasece, kterou dělají, pak musíme plakat. A já nerad pláču,“ řekl Mike pro BoredPanda.

 

Rodičovství - 8
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejsladší video, které jste kdy viděli! Co provádějí tato čtyři batolata?
Učitelé našli řešení proti NEZBEDNÝM ŽÁKŮM! Tohle vás dostane do kolen
Co se stane, když dítěti sníte sladkosti? Tahle reakce vás dostane

 

Rodičovství - 6
(Foto: Instagram)

 

Rodičovství - 9
(Foto: Instagram)


Na fotografiích od ostatních rodičů je vidět, že svou novou roli berou s humorem a nadhledem. Sice vědí, že ztratili kus své individuality, ale zároveň cítí, že rodičovství je dar, který nás může obohatit. Navíc jeden z vtipných rodičů zaslal fotku, na které je vidět, že dítě v rodině dokáže pěkně zamávat nejen s rodiči, ale i se psem. No není to trefné?

 

Rodičovství - 5
(Foto: Instagram)

 

Další fotografie naleznete v naší galerii. 

 

Fotogalerie

1 / 14 Otevřít fotogalerii

 

A jak rodičovství poznamenalo vás? Podělte se o své příběhy do komentářů.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře