Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Děti sladkosti milují. Dostávají je od babiček, známých, ale třeba i od kamarádů, kteří slaví narozeniny. Co se ale stane v momentě, kdy dítě o své čokoládičky přijde? Maminka malé holčičky vyzkoušela, jak její dcerka na „nešťastnou“ zprávu zareag...

Co se stane, když dítěti sníte sladkosti? Tahle reakce vás dostane

Sladkosti
zdroj: YouTube.com Sladkosti
aktualizováno 07.04.2018, 00:01 | 07.04.2018, 00:01 | doma.cz

Děti sladkosti milují. Dostávají je od babiček, známých, ale třeba i od kamarádů, kteří slaví narozeniny. Co se ale stane v momentě, kdy dítě o své čokoládičky přijde? Maminka malé holčičky vyzkoušela, jak její dcerka na „nešťastnou“ zprávu zareaguje, výsledek je více než překvapivý.

Hračky a sladkosti dětem nesmíte brát! Tak zní základní pravidlo, kterým se řídí snad všichni rodiče na této planetě. Jenže existují momenty, kdy na dobrý bonbon máte chuť. Raději se ale snažíte mlsný jazýček ovládnout, protože se bojíte, že by tento krok spustil lavinu dětského křiku a pláče. Toho se zřejmě bála i maminka malé Jony, která si ze své dcery vystřelila.


ČTĚTE TAKÉ:

Děti prožily SMUTNÉ VELIKONOCE! Souhlasíte s tím, co jejich matka udělala?
Úměrný trest, nebo šikana? Maminka potrestala syny neobvyklým způsobem
Fotka, která vás nenechá v klidu! Co na ní děti dělají tak hrozného?


Maminka své dceři vážným hlasem sdělila, že by jí s tatínkem chtěli něco důležitého říci. „Moc se omlouváme, ale včera večer jsme snědli tvé sladkosti. Snědli jsme je všechny,“ řekla máma. Po dlouhé odmlce však dívenka roztomilým a křehkým hlasem odpověděla, že je stejně miluje. Dokonce rodičům nabídla, aby si klidně nějakou dobrotu vzali. Takhle sladkou reakci maminka zřejmě nečekala.

 

Podívejte se na celé video. 

 


Tak co? Zareagoval by váš potomek stejně?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře