Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Norská blogerka Maria, která na sebe upozornila na sociálních sítích neuvěřitelnými fotkami těhotenského břicha, šokuje i po porodu.

Co udělá s tělem těhotenství? Maminka trojčat ukázala břicho měsíc po porodu

Bloggerka Maria - 8
zdroj: Instagram, triplets_of_copenhagen Bloggerka Maria - 8
aktualizováno 28.10.2018, 00:00 | 28.10.2018, 00:00 | doma.cz

Norská blogerka Maria, která na sebe upozornila na sociálních sítích neuvěřitelnými fotkami těhotenského břicha, šokuje i po porodu.

Maria Jørstadová, která pochází z Norska, ale žije v Kodani, se na instagramu chlubila fotkami svého těhotenského břicha. Protože čekala trojčata, bylo její břicho obrovské a rostlo především dopředu. Měla ho také celé žilnaté.

 

Bloggerka Maria - 8
Maria měla před porodem obrovské břicho (Foto: Instagram, triplets_of_copenhagen)

 

 

V upřímných a nijak neidealizovaných fotkách pokračuje i poté, co přišla na svět trojčátka se jmény Iben, Filip a Agnes. 36letá Maria teď ukazuje, jak vypadá její vytahané a povolené břicho po porodu. Chce tak pomoci odbourat tabu ohledně poporodní postavy."Myslela jsem si, že by bylo zajímavé ukázat i druhou stranu mateřství, protože mnoho lidí o ní nemluví. Moje bříško je pořád vidět, byla jsem překvapená, jak je pořád velké. Nevěděla jsem, že to trvá tak dlouho," píše Maria na instagramu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zázrak zrození: 9 úžasných změn, které během těhotenství proběhnou v těle ženy
Těhotenství moderních žen: Čím se zabývají dnešní budoucí matky?
Čím těhotenství devastuje vaši pleť a jak katastrofám předcházet?

 

 

Ani měsíc po porodu se Mariino břicho příliš nezmenšilo, z čehož rozhodně není nadšená. Stále podle ní vypadá zvláštně a příliš visí dolů. Dobrou zprávou ale je, že už ji nebolí rána po císařském řezu.

 

Břicho po porodu
(Foto: Instagram)

 

 

Při prvním dítěti, které Maria měla před dvěma lety, se prý její bříško vrátila do původního stavu poměrně rychle. Čekat trojčata je ale něco úplně jiného a obrovské břicho šokovalo i ji samotnou. Když ho pak začala fotografovat, získala za jediný den 200 tisíc sledujících.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

xmarek 15:31 28.10.2018
Co s tělem: http://bit.ly/2AfrSJW Spíš by mně zajímalo co udělá s hlavou. :D