Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Malé děti mají mnoho bláznivých nápadů. Z některých se stane rodinná historka, jiné mohou skončit pláčem a naříkáním. Jedno je ale jasné, pokud si děti umanou, že něco doopravdy chtějí, pak pro získání dané věci udělají téměř cokoliv.

Dělají vaše děti toto? Víme, co mají za lubem

Emma Robinson
zdroj: facebook Emma Robinson
aktualizováno 02.06.2018, 00:15 | 02.06.2018, 00:15 | doma.cz

Malé děti mají mnoho bláznivých nápadů. Z některých se stane rodinná historka, jiné mohou skončit pláčem a naříkáním. Jedno je ale jasné, pokud si děti umanou, že něco doopravdy chtějí, pak pro získání dané věci udělají téměř cokoliv.

Možná i vy máte za sebou dlouhý a náročný rozhovor na téma domácí mazlíček. Mnoho dětí si už od útlého věku přeje zvířecího kamaráda, se kterým by mohly trávit volný čas a užívat si jeho přítomnost. Existují však pádné důvody, kvůli kterým si některé rodiny nemohou pejska nebo kočičku dovolit. Navíc se někteří rodiče domnívají, že děti ještě nejsou na péči o zvířátko připravené.

 


Podobný příběh má za sebou i maminka Emma Robinson, která se rozhodla, že zatím svým dětem, Williamovi a Scarlett, pejska nepořídí. I když se k celé záležitosti vyjádřila jasně, děti se nevzdaly a rozhodly se, že maminku přece jenom přemluví. Celý přemlouvací proces pojaly zodpovědně a dokonce si vytvořily důmyslný plán.

 

Emma Robinson
(Foto: facebook)


Jak plán vypadal?
1. Budeme dělat všechny domácí práce
2. Budeme mamince říkat komplimenty
3. Budeme nadhazovat náhodná fakta ohledně pejska
4. Vylepíme roztomilé fotky psů
5. Napíšeme přání na vánoční seznam
6. Budeme společně spolupracovat
7. Řekneme, že pejsek udržuje majitele ve formě
8. Nalepíme po celém domě roztomilé obrázky pejsků
9. Kdo je ten pitomec?
10. Vytvořit hudební video

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tahle rodinka je přímo k sežrání! Čím se proslavila?
Fotky, které vám vyrazí dech! Co na nich matka tří dětí zachytila?
Co s vámi udělá rodičovství? Známe odpověď, která si nebere servítky


Plán by to byl přímo geniální, kdyby William se Scarlett nenechali seznam úkolů na kuchyňském stole. Maminka si v první chvíli myslela, že jde o narozeninový seznam, ale při důkladnějším čtení jí došlo, že jde o plán. „Když jsem ho pročítala, nemohla jsem se přestat smát,“ řekla maminka pro Mirror.uk. Zároveň ale dodala, že si zpětně uvědomuje, že už některé kroky děti splnily. Jenom si nejsme jistí, co znamená bod č. 9 :-).

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře