Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

O tom, že princ Harry svou snoubenku Meghan doopravdy miluje, nemůže být sporu. Zamilované hrdličky odpočítávají dny do velkolepé svatby, a v Kensingtonském paláci se proslýchá, že Meghan chce ihned po svatbě otěhotnět. Přípravy na miminko pojala ...

Drsná ťafka pro prince Harryho! Co mu Meghan zakázala?

Meghan Markle
zdroj: Profimedia Meghan Markle
aktualizováno 29.03.2018, 00:34 | 29.03.2018, 00:34 | doma.cz

O tom, že princ Harry svou snoubenku Meghan doopravdy miluje, nemůže být sporu. Zamilované hrdličky odpočítávají dny do velkolepé svatby, a v Kensingtonském paláci se proslýchá, že Meghan chce ihned po svatbě otěhotnět. Přípravy na miminko pojala budoucí nevěsta opravdu pečlivě, a tak se není čemu divit, že Harrymu zakázala i jeho oblíbenou neřest.

Šestatřicetileté Meghan Markle zřejmě tikají biologické hodiny a touží po jediném, otěhotnět hned po květnové svatbě. Meghan zároveň nechce nic podcenit, a proto nařídila Harrymu, aby se vzdal kouření.

 

Princ Harry a Meghan Markle - 1
(Foto: Profimedia)


Vzorňák Harry

Je evidentní, že i Harry po děťátku touží a moc dobře ví, že zdravý životní styl má na otěhotnění velký vliv. Dokonce začal navštěvovat fitness centrum s osobním trenérem, a chce se vrátit zpátky do své vojenské formy. Podle Mirror.uk. princ Harry zhubl přes 4 kg, a to především zásluhou Meghan, která preferuje zdravé potraviny a vyvážený jídelníček. Už teď je nám jasné, že na svatebních fotografiích bude královský pár vypadat jako ze škatulky.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vše, co jste chtěli vědět o zásnubách PRINCE HARRYHO S MEGHAN
Nevěsty po celém světě šílí! Proč chtějí ROZLUČKU SE SVOBODOU ve stylu Meghan Markle?
8 věcí, které jste nevěděli o MEGHAN MARKLE


Proč nesmí kouřit?

Někteří lidé byli přísným zákazem zaskočeni, avšak nutno podotknout, že Meghan nejednala pro nic za nic. Vědecké studie již několikrát potvrdily, že kuřáci mají nižší kvalitu spermií než nekuřáci. Obzvláště je trápí snížený počet spermií, snížená pohyblivost spermií či poškození tvaru spermií. Všechny zmíněné problémy mohou vést k tomu, spermie neoplodní vajíčko. 

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

borovec 21:05 15.05.2018
No já nevím,ale neměl se ženit proto,že byla už těhotná?