Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zubní kartáček patří mezi největší nepřítele malých dětí. Někdy trvá poměrně dlouho, než děti naučíme, že pravidelné čištění zubů je základ, bez kterého by to nešlo. Mnoho maminek ale neví jednu zásadní věc, která může čištění zubů značně zjednodu...

Důležité upozornění ohledně DĚTSKÝCH KARTÁČKŮ! Všimli jste si téhle věci?

Čištění zubů
zdroj: Getty Images Čištění zubů
aktualizováno 16.06.2018, 00:03 | 16.06.2018, 00:03 | doma.cz

Zubní kartáček patří mezi největší nepřítele malých dětí. Někdy trvá poměrně dlouho, než děti naučíme, že pravidelné čištění zubů je základ, bez kterého by to nešlo. Mnoho maminek ale neví jednu zásadní věc, která může čištění zubů značně zjednodušit. O co jde?

Podle čeho vybíráte dětský kartáček? Hádáme, že podle barvy nebo obrázku, který na sobě má. Nebojte se, tímto způsobem nakupuje asi většina rodičů a rozhodně na tom není nic špatného. Zaměřili jste ale někdy svůj zrak na štětinky? Pokud ano, pak jste si určitě všimli, že uprostřed bílých štětinek je i barevné kolečko. To na kartáčku není z estetického hlediska, nýbrž jako ukazatel toho, kolik pasty bychom dítěti měli na kartáček umístit. 

 

Dětský kartáček
(Foto: facebook)


S tímto objevem přišla maminka Holly Benn, která vedle sebe položila dva dětské kartáčky. Všimla si, že každý má jinak velké barevné kolečko, a vtom jí došlo, že štětinky jsou ukazatelem množství pasty. "Řekněte mi, že nejsem jediná, kdo nevěděl, že barevné štětiny na zubním kartáčku jsou indikátorem zubní pasty. Tento ukazatel nám říká, kam bychom měli pastu dát a jaké množství bychom měli zvolit,“ napsala maminka ke svému příspěvku na Facebooku. Sama dodala, že dříve používala zbytečně moc zubní pasty.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Maminka přišla s geniálním trikem, jak podat dětem léky. To musíte vyzkoušet!
Dělají vaše děti toto? Víme, co mají za lubem
Tahle rodinka je přímo k sežrání! Čím se proslavila?


Začněte i vy využívat barevných pomocníků na dětském zubním kartáčku. Uvidíte, že si vaše děti už nikdy nebudou stěžovat, že v puse mají příliš mnoho pasty.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře