Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zatímco většina lidí využívá místo pod schody k ukládání věcí, tato žena se z něj rozhodla vytvořit něco jiného. Zbytečný prostor se rázem proměnil v neuvěřitelný holčičí domeček. A její tříletá dcerka Holly z něj byla naprosto unešená!

TO JE SLADKÉ: Důvtipná matka dceři vytvořila z prostoru pod schody domeček

Karen Adams
zdroj: facebook Karen Adams
aktualizováno 26.10.2019, 00:00 | 26.10.2019, 00:00 | doma.cz

Zatímco většina lidí využívá místo pod schody k ukládání věcí, tato žena se z něj rozhodla vytvořit něco jiného. Zbytečný prostor se rázem proměnil v neuvěřitelný holčičí domeček. A její tříletá dcerka Holly z něj byla naprosto unešená!

Sedmatřicetiletá Karen Adamson ze Skotska chtěla pro dceru udělat místo, kde si bude moct hrát. Inspirací pro ni byl zahradní domek, ve kterém si Holly během letních měsíců hrála. Jak ale něco podobného vytvořit i doma? Stačilo využít místo, které u nich nesloužilo k žádnému důležitému účelu.

 

Karen Adams
(Foto: facebook)


Místnost pod schody Karen krásně vyzdobila a vybavila tak, aby opravdu vypadala jako miniaturní dům. Nechybí tu ani okno, stěna s cihlovým vzorem a všechno, co by taková malá hospodyňka mohla potřebovat, tedy pohovka, lednička, pračka a samozřejmě hračky. Kromě toho má malý dům své číslo a na okenním parapetu dokonce můžete vidět květiny!

 

Karen Adams
(Foto: facebook)


Myslíte si, že tato matka jen zbytečně utrácí? Ve skutečnosti ji celý projekt nestál víc než zhruba tři tisíce korun, přičemž radost její dcery je k nezaplacení. Karen určitě ocení, až se její dítě v domečku zabaví a ona od něj bude mít na chvilku klid.

 

ČTĚTE TAKÉ:

13 dojemných fotek, které dokazují, že rodina je to nejcennější na světě
7 nebezpečných chyb, které dělá většina mladých maminek
Využijte místo pod schody. Víme, jak na to


Co se týče času, matka věnovala zařizování domečku jen celé jedno odpoledne a večer. Spolu se svým partnerem se pustili do práce kolem třetí hodiny a zabývali se tím až do noci, dokud si nebyli jistí, že má dcerka všechno připravené pro následující den. Interiér se snažili vymalovat a vytapetovat tak, aby vypadal skutečně realisticky, což se povedlo. A aby bylo všechno autentické, Karen dokonce zakoupila i malý funkční zvonek, na který vždy zazvoní, než půjde k holčičce na návštěvu.


Domeček je sice dokončený, Karen ale stále přemýšlí o tom, jak ho víc vylepšit. Do vybavení by chtěla přidat také záclony a minimalistickou schránku na dopisy. Pořád dostává nápady, jak udělat místo ještě pohodlnějším.


Malá Holly byla opravdu nadšená, když domeček viděla. Tráví v něm hodně času, třeba předstírá, že tam pro všechny připravuje večeři. Nezapomene si ale postěžovat, že uvnitř bohužel nemá jídelnu. Matce nezbývalo než se přiznat, že prostor pro domeček byl zkrátka trochu omezený. I přesto však Holly dává najevo, jak moc své nové útočiště miluje.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře