Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pokud jste rodič, pak asi víte, že děti milují všemožné hry. Rády se převlékají, malují si obličej líčidly a chtějí působit dospělým dojmem. Na těchto hrách není nic špatného, ale určitě nám dáte za pravdu, že i dětské hry mají hranice, za které b...

Fotka, která vás nenechá v klidu! Co na ní děti dělají tak hrozného?

Malá svatba
zdroj: facebook Malá svatba
aktualizováno 10.03.2018, 00:03 | 10.03.2018, 00:03 | doma.cz

Pokud jste rodič, pak asi víte, že děti milují všemožné hry. Rády se převlékají, malují si obličej líčidly a chtějí působit dospělým dojmem. Na těchto hrách není nic špatného, ale určitě nám dáte za pravdu, že i dětské hry mají hranice, za které by nikdo neměl zajít.

Fotografky a zároveň maminky, Breana Pulizzi a Bria Nicole Terry, se rozhodly, že své ratolesti převléknou do svatebního šatstva a vytvoří sérii svatebních fotografií. Na fotkách si tříletá Ella "bere" svého pětiletého kamaráda Sullivana. Maminky svůj fotografický projekt pojaly opravdu vážně, a tak dětem pořídily prstýnky, svatební dort i slavobránu. Celá veselka se odehrála v přírodě, což fotkám dodává romantický nádech.

 

Malá svatba - 10
(Foto: facebook)

 

"Většinu věcí a póz udělaly samy od sebe, často se na sebe jenom dívaly a chichotaly se," vzpomíná na focení Ellina maminka Breana, která dodává, že by byla štěstím bez sebe, kdyby se Ella za Sullviana za několik let doopravdy provdala. "Po celou dobu focení se držely za ruce a dokonce se jednou nebo dvakrát políbily, což byla nejzábavnější věc, kterou jsem kdy viděla," řekla Breana pro Mirror.uk.

 

Malá svatba - 7
(Foto: facebook)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Maminka zveřejnila video, na kterém její miminko bojuje o život! Proč to udělala?
To se nedělá! Neuvěříte, co holčička provedla s brečícím miminkem
Voják se vrátil z mise. Tohle dojemné překvapení na něj doma čekalo


I když jsou obě maminky s "dětskou svatbou" spokojené, ostatní rodiče jejich počin nechápou. V komentářích zaznívá, že fotky jsou šílené, děsivé či dokonce zvrácené. Pozitivních ohlasů pod fotkami nenalezneme příliš. Jenom pár maminek se shoduje na tom, že fotografie jsou roztomilé a zajímavé. 

 

Na všechny fotky se můžete podívat v naší galerii.

 

Fotogalerie

1 / 10 Otevřít fotogalerii

 

A co si o této sérii fotografií myslíte vy? Jde o roztomilé fotky?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře