Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Být maminkou rozhodně není nic jednoduchého. Celodenní péče o malé uličníky vyžaduje pevné nervy a nekonečnou zásobu energie, a tak se nemůžeme divit, že některým maminkám nezbude čas ani na vlastní končíky. O to víc je obdivuhodné, co dokázala ma...

Fotky, které vám vyrazí dech! Co na nich matka tří dětí zachytila?

Vanessa Rivera
zdroj: Instagram Vanessa Rivera
aktualizováno 12.05.2018, 00:24 | 12.05.2018, 00:24 | DyA

Být maminkou rozhodně není nic jednoduchého. Celodenní péče o malé uličníky vyžaduje pevné nervy a nekonečnou zásobu energie, a tak se nemůžeme divit, že některým maminkám nezbude čas ani na vlastní končíky. O to víc je obdivuhodné, co dokázala maminka tří dětí Vanessa Rivera.

Většina žen se obává, že malé miminko vyžaduje neustálou péči, během které není čas na vlastní koníčky a záliby. Vanessa Rivera z Kalifornie je ale správným příkladem toho, že když se chce, všechno jde. Ani po narození třetího potomka se nevzdala vášně pro focení, a rozhodla se, že se svou rodinkou vytvoří sérii magických fotek. Výsledek je víc než famózní.

 

Vanessa Rivera - 21
(Foto: Instagram)

 

Vanessa Rivera - 22
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejsilnější fotografie, kterou jste kdy viděli! Co na ní je?
Co s vámi udělá rodičovství? Známe odpověď, která si nebere servítky
Nejsladší video, které jste kdy viděli! Co provádějí tato čtyři batolata?

 

Vanessa Rivera - 24
(Foto: Instagram)

 

Létající pes, děti ve vzducholodi z balónů nebo hra s mraky? Ne, neblázníme, pouze vyjmenováváme skvělé nápady, které Vanessa vymyslela. Na svém Instagramu už zveřejnila nespočet kouzelných fotek, a tak se není čemu divit, že ji sleduje už přes 126 tisíc uživatelů. Osmadvacetiletá maminka říká, že veškerá práce na fotkách začíná ve chvíli, kdy děti usnou. V ten moment se Vanessa přesouvá k počítači, kde s pomocí Photoshopu fotky upravuje a předělává v originální díla.

 

Vanessa Rivera - 17
(Foto: Instagram)

 

Na další fotografie se podívejte v naší galerii. 

 

Fotogalerie

1 / 25 Otevřít fotogalerii

 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře