Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Strejda Google je první, na koho se obrátíme, když zoufale potřebujeme radu nebo nové informace. Tento náš novodobý kamarád nás totiž nikdy neodsoudí, nezná tabu, ví úplně všechno a můžeme to na něj vybalit beze studu a bez cenzury. Navíc umí udrž...

Seznam nejdivnějších otázek, které rodiče v zoufalství vyhledávají na internetu

Matka a dítě
zdroj: Getty Images Matka a dítě
aktualizováno 13.10.2018, 00:17 | 13.10.2018, 00:17 | Tereza Majzlíková

Strejda Google je první, na koho se obrátíme, když zoufale potřebujeme radu nebo nové informace. Tento náš novodobý kamarád nás totiž nikdy neodsoudí, nezná tabu, ví úplně všechno a můžeme to na něj vybalit beze studu a bez cenzury. Navíc umí udržet tajemství. Pokud se vám tedy automaticky neukládá historie. Na jaké nejdivnější otázky se jsou v zoufalé situaci schopní zeptat bezradní rodiče?

Představte si, co asi prožívali naši rodiče, kteří vyrůstali v dobách bez internetu. Když něco nevěděli, museli požádat o radu své blízké, vyrazit do knihovny nebo aplikovat metodu pokus-omyl. Zní to sice zdlouhavě a otravně, ale na světě bylo mnohem více zábavy a lidské komunikace. Postupem času jsme pořádně zpohodlněli a internetu věříme víc než zkušenostem a radám starších. Doba se neuvěřitelně zrychlila a může se stát, že když požádáte o radu někoho ze svého okolí, podrážděně a v mžiku vás odkáže zase na Google.

 

ČTĚTE TAKÉ:

5 fungujících tipů, jak dětem nastavit hranice

Je mu teprve 6 měsíců a na Instagramu ho sleduje 15 milionů lidí! Jeho rodiče to ale drsně schytávají

Baby hvězda Instagramu: Tohle je bezesporu nejvlasatější dítě světa

 

Skupina rodičů z Austrálie si neváhali z tohoto fenoménu tak trochu vystřelit a podělili se se světem o nejdivnější otázky, které do Googlu v zoufalé situaci zadali. Zdá se, že starostlivé rodiče nejčastěji trápila otázka ohledně dětského vyměšování. Na internetu pak zoufale hledali fotografie lidských zvratků a výkalů, aby zjistili, jestli je jejich potomek zdravý a vše odpovídá normálu. Rodiče také často zajímalo, proč je jejich děti chtějí doprovázet na toaletu a jak efektivně odstranit tělesné výměšky z koberců a záclon.

 

Dítě
(Foto: Getty Images)

 

Další opakující se otázka zněla "jak odstranit skvrny od krve“, která je na první dojem celkem děsivá a podezřelá, ale je pouhou ukázkou rodičovské péče a starostlivosti. Mnozí rodiče se také podivují nad tím, proč jejich děti konzumují trávu, písek nebo dokonce i pastelky. Jiní všechny pochybnosti shrnuli do jednoduché otázky. "Je mé dítě normální?"

 

Dítě
(Foto: Getty Images)

 

Mezi další kuriózní a legrační otázky těchto rodičů patří:


* Prodávají v Disneylandu alkohol?
* Jak udělat domácí pohřeb akvarijní rybičky?
* Jaký je nejnižší věk, kdy můžu dítě dát do školy?
* Jak donutit dítě jít na záchod?
* Jak ostříhám dítěti nehty bez useknutí jeho prstů?
* Jak ukrýt zeleninu do dětského jídla?
* Co jsem udělal/a špatně?
* Jak se jmenuje růžový kůň z pohádky?

 

Zadaly jste také někdy do Googlu otázku, kterou by rozhodně neměli objevit kolegové na vašem pracovním počítači? Která byla ta nejvtipnější a nejkurióznější? Podělte se s námi do komentářů!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře