Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Veronika Maléřová, kterou sympatická herečka ztvárňuje v seriálu Ulice, neprožívá nejsnazší období. Odhalila, že je jí partner nevěrný a bohužel se nezdá, že by šlo o jednorázový úlet. Martinova bokovka Šárka je do něj zamilovaná a ráda by ho měla...

Hana Holišová: Nevěrný partner? Bojovala bych o něj i tak! ROZHOVOR

Seriál Ulice: Veronika, nebo Šárka? Se kterou z nich by měl Martin zůstat?
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Veronika, nebo Šárka? Se kterou z nich by měl Martin zůstat?
aktualizováno 20.05.2019, 15:59 | 20.05.2019, 15:59 | doma.cz

Veronika Maléřová, kterou sympatická herečka ztvárňuje v seriálu Ulice, neprožívá nejsnazší období. Odhalila, že je jí partner nevěrný a bohužel se nezdá, že by šlo o jednorázový úlet. Martinova bokovka Šárka je do něj zamilovaná a ráda by ho měla jen pro sebe. Nechá Veronika odejít záletného manžela za jinou, nebo o něj bude bojovat?

Nevěra vždy vztahem dokáže zacloumat. Potýká se s ní nejen Veronika, ale celá rodina. A právě kvůli dětem se Veronika tak snadno nevzdává. „Veronika samozřejmě věří, že Martin dvacetileté manželství nehodí za hlavu, a stejně tak i já, jako Hanka, věřím, že Maléřovi krizi ustojí, protože spolu s Tomem, alias Martinem Maléřem, točíme moc rádi,“ vysvětlila herečka k vývoji své seriálové postavy v chatu s fanoušky.


Co udělá se vztahem nevěra?


„Veronika věří, že není vše ztraceno, manželství se bude snažit zachránit,“ popisuje Hanka. Rodina už si mnoha krizemi prošla a vždy je ustála, snad pro tebe tato bude jen další zkouškou pevnosti, které odolají. Dokonce jejich vztahem v minulosti již otřásla i nevěra: jenže to byla „na vině“ Veronika, která se sblížila s farářem Rybou. Jejich vztah sice zůstal v platonické rovině, ale pro manželství představoval velký políček. A Martin má v živé paměti žárlivost a další pocity, které to v něm tehdy vyvolalo.


Tentokrát ale záleží především na Martinovi. „Zatím má Martin azyl v dílně, musí si především teď vyřešit sám v sobě, jak se k tomu všemu postaví,“ popisuje herečka. A doufá, že právě jejich minulá zkušenost s „nevěrou“ by mohla pomoci i nyní. Právě proto, že si něčím podobným již prošli a s Martinem to ustáli, věří, že to ustojí i teď.“

 

Seriál Ulice: Jak praskne Martinova nevěra u něj doma?
(Foto: TV Nova)


Hraní si Hanka užívá


„Tato etapa je emočně velice náročná, protože se Veronika dostává do různých psychických stavů, zoufalství, boj o Martina, strach z rozpadu rodiny, výčitky, vztek atd. Po stránce herecké je to příjemně pestré a je co hrát, nicméně když člověk točí celý den utrápené scény, je to vyčerpávající,“ připouští herečka.
 

Jak by sama na partnerskou nevěru reagovala? „Na toto se asi nikdy nelze připravit a člověk vůbec nemůže tušit, jak by reagoval, kdyby se mu to skutečně stalo. Je to vždy o konkrétních lidech a situacích. Nejsem zastáncem nevěry, ale rozumím tomu, že někdo dokáže nevěru odpustit a přenést se přes ni,“ vysvětluje.


ČTĚTE TAKÉ:

PO NEVĚŘE: Jak začít znovu žít? Užitečné rady
TEST: Co víte o Maléřových z Ulice?
5 signálů, které odhalí, že je vám partner nevěrný

 

V čí náruči najde úlevu?

 

Mnoho lidí v případě, že odhalí partnerovu nevěru, jedná zkratovitě a snaží se bolest oplatit stejnou mincí. Veronika tak zákeřná není. „Bude hledat oporu hlavně u svých kamarádek,“ prozrazuje herečka. „Veroniku její okolí uklidňuje hlavně tím, že se Martin určitě vrátí zpět, jen co se vybouří.“


Ramínko na vyplakání by jí možná rád nabídl i milionář Lukáš Binar, kterého v minulosti odmítla. Jenže na toho ani v takto bolestné okamžiky Veronika nevzpomíná. „S Lukášem Binarem se nerozešli úplně v dobrém, dost Veroniku zklamal, takže u něj útěchu hledat nebude,“ vysvětluje herečka.

 

Seriál Ulice: Jak oslaví Martin a Veronika jednadvacáté výročí svatby? - 11
(Foto: TV Nova)


Co si myslí o Šárce?


Veronika už ví, že její sokyní v lásce je Šárka. „Většina členů štábu Ulice doslova tuží po pořádné rvačce mezi Veronikou a Šárkou,“ baví se herečka. Co se mezi nimi ale doopravdy semele, to ukáže až další vývoj seriálu. „S Malvínou Pachlovou, která hraje Šárku, máme ale pohodový a přátelský vztah. Často nám to připadá až úsměvné, jak proti sobě v ději musíme jít,“ komentuje zákulisní vztahy.


A jaký vztah má vlastně na place se svým seriálovým manželem, kterého hraje Tomáš Dastlík? „S Tomem po celou dobu, co jsme spolu v Ulici, máme velice hezký, přátelský vztah, je to dobrý parťák a jsem za to vděčná, protože na natáčení spolu trávíme opravdu hodně času,“ prozrazuje herečka. Doufejme, že je v Ulici budeme ještě dlouho vídat.

 

Komu fandíte, Šárce nebo Veronice?

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře