Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jedenáctiletá Bracken Hanke má na svůj věk velmi neobvyklou zálibu. Po shlédnutí jedné z řad americké reality show RuPaul's Drag Race se shlédla ve stylu drag queen, známých především díky ulítlým travesti show. Věděla jsem, že to jsou mí lidé. říká.

Tahle holčička (11) má zvláštní koníček: Miluje líčení ve stylu travesti show

drag queen
zdroj: Instagram drag queen
aktualizováno 24.07.2018, 00:00 | 24.07.2018, 00:00 | doma.cz

Jedenáctiletá Bracken Hanke má na svůj věk velmi neobvyklou zálibu. Po shlédnutí jedné z řad americké reality show "RuPaul's Drag Race" se shlédla ve stylu drag queen, známých především díky ulítlým travesti show. "Věděla jsem, že to jsou mí lidé." říká.

Pro ty z vás, které nevědí, která bije, když se řekne "drag queen", bude možná známější pojem travesti. Drag queen je povětšinou muž převlečený za ženu, který vystupuje v rámci travesti vystoupení. Komplexně ale jde hlavně o styl oblékání, který spočívá ve výrazném "přespříliš ženském" a "nekomfornmním" způsobu líčení a oblékání. Základem šatníku takových lidí jsou výrazné kousky, křiklavé materiály a hromada make-upu.

 

drag queen - 2
(Foto: Instagram)

 

Jak říká malá Bracken: "Zkrátka vezmu veškeré ženské prvky, znásobím je asi tak 1000, a tak vznikne jeden z mých kostýmů."

 

drag queen - 1
(Foto: Instagram)


"Možná jsem tak trochu za divnou, ale mí kamarádi mě berou, jaká jsem. Jsem extrovert, takže mi pozornost nevadí." Do svých person se převláka cvičně zhruba jednou až dvakrát týdně, čistě aby si natrénovala umění make-upu a celkové stylizace. Jeden kostým ji zabere třeba i několik hodin. Mimo svůj nevšední koníček je to ale jen další obyčejná jedenáctiletá dívka, která má ráda zábavu, jídlo a svou rodinu.

 

drag queen - 3
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

V 5 letech bojovala s těžkou nemocí. Marně! Co pro ni rodiče udělali v posledních chvílích života vás dojme

Tohle přivítání by nechtěla zažít žádná maminka! Co chlapec provedl?

Tahle rodinka je přímo k sežrání! Čím se proslavila?


A co na to její maminka? Přestože ze začátku si nebyla příliš jistá, zda její dcerka na podobný koníček není až příliš mladá, rozhodla se ji podporovat. "Je skvělé, že se shlédla ve všech těch zábavných ženských věcech, jako jsou třpytky a cinkrlátka. Nikdy bych jí nic nezakázala. Je to její způsob sebevyjádření, a každý nějaký máme, no ne?"

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře