Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Suzie Ramirez, 24letá novopečená maminka, byla ponížena přímo v čekárně u zubaře. Co se jí přihodilo?

Hrubá urážka přímo v ordinaci u doktora! Čím si mladá maminka musela projít?

viral kojeni
zdroj: facebook viral kojeni
aktualizováno 25.08.2018, 00:00 | 25.08.2018, 00:00 | doma.cz

Suzie Ramirez, 24letá novopečená maminka, byla ponížena přímo v čekárně u zubaře. Co se jí přihodilo?

„Byla jsem zrovna v čekárně u zubaře, kde jsem s sebou měla i svou malou dcerku. Začala plakat, protože měla hlad. Udělala jsem to, co bylo v tu chvíli nejpřirozenější – začala jsem ji krmit,“ říká paní Ramirezová.

 

kojení - 2
(Foto: facebook)


Právě v momentě, kdy Suzie začala kojit svou malou dcerku, přišla k ní zcela cizí žena, zaměstnankyně kliniky, a začala přes ni přehazovat deku. „Jak si tohle představujete – jsou tady s vámi v místnosti teenageři. Vždyť je jim teprve 11 nebo 12 let! Odejděte do jiné místnosti!“

 

kojení - 3
(Foto: facebook)


Na to Suzie zareagovala tím, že se zeptala mladých kluků, zda se cítí v její společnosti nepříjemně. Ti jí odpověděli, že ne. Přesto byla opakovaně vyzývána k tomu, aby opustila místnost.
Suzie Ramirez byla v šoku. „Nedělala jsem nic špatného, neukazovala jsem nikomu prsa, jen jsem krmila svou dceru. Kojila jsem i v mnohem větších prostorech, kde bylo víc lidí, a nikdo mě nikdy takhle neurazil!“ O to více ji mrzelo, že se s takovou výtkou setkala od jiné ženy, a navíc v prostředí nemocnice, kde by měli pracovat jen lidé, kteří vědí, jak je kojení pro zdravý vývoj miminka zásadní.

 

kojení - 1
(Foto: facebook)


Část incidentu si mladá maminka stihla nahrát a posléze ho zveřejnila na svém Facebooku. „Chtěla jsem, aby to ostatní maminky viděly a uvědomily si, že skutečně není za co se stydět. Kojení je přirozené,“ říká Suzie Ramirez.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tato matka má obrovský problém, lidem se nelíbí, že na facebooku kojí

Kojení je důležité pro matku i dítě

Vše o kojení: Jak dlouho a čím ho nakonec nahradit?


Klinika se mladé mamince oficiálně omluvila s tím, že se jednalo o nedorozumění a ženská zaměstnankyně kliniky se paní Ramirezové pouze snažila pomoct. Přesto Suzie své video ze sociálních sítí nestáhla.

 

Co myslíte vy? Na čí straně je pravda?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře