Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V pondělí 23. dubna upíral celý svět oči k porodnici St Mary´s Hospital v Paddingtonu, kde Kate Middleton porodila syna. Jenom sedm hodin po porodu Kate společně s Williamem ukázali čerstvě narozené miminko veřejnosti. Všichni obdivovali nejen krá...

Jak vypadat pár hodin po porodu skvěle jako Kate? Známe její tajemství

Kate, William, dítě
zdroj: Profimedia Kate, William, dítě
aktualizováno 26.04.2018, 00:34 | 26.04.2018, 00:34 | doma.cz

V pondělí 23. dubna upíral celý svět oči k porodnici St Mary´s Hospital v Paddingtonu, kde Kate Middleton porodila syna. Jenom sedm hodin po porodu Kate společně s Williamem ukázali čerstvě narozené miminko veřejnosti. Všichni obdivovali nejen královské miminko, ale i samotnou Kate, která vypadala naprosto báječně. Jaké je její tajemství krásného vzhledu?

Snad každou ženu, která má za sebou porod, napadlo, jak to Kate Middleton dělá. Copak je možné, aby žena jenom pár hodin po porodu vypadala takto fantasticky?


Příprava je základ!


Porodní asistentky se shodují na tom, že nejdůležitější před porodem je odpočinek! Tohoto pravidla se držela i Kate, která se 22. března vzdala královských povinností a rozhodla se, že bude plnými doušky relaxovat. Navíc je pravděpodobné, že se Kate na porod pečlivě připravovala. Konkrétně se zaměřila na plavání, které uvolňuje svaly a připravuje tělo na porod.

 

ČTĚTE TAKÉ:

První fotka s královským miminkem má skryté poselství. Dojme vás
Tohle by Kate nosit neměla aneb Jak by měl vypadat těhotenský šatník?
Jak nosit odvážnou rudou? Inspiraci hledejte u vévodkyně Kate

 

Už před porodem Charlotte navštěvovala Kate bazén, a tak můžeme předpokládat, že tentokrát postupovala stejně. Plavání podle odborníků snižuje bolesti zad, zlepšuje cirkulaci a snižuje napětí svalů. Kate se také svěřila s tím, že navštěvovala soukromé lekce jógy pro těhotné ženy. Jógou posílila svaly okolo pánevního dna a navíc zrelaxovala svou mysl. Na lehkou váhu nebrala ani stravování. Do své stravy zakomponovala avokádo, které je plné zdravých tuků, čerstvou zeleninu, ovoce, bílé maso a smoothies.

 

Kate a William se radují z třetího potomka - 2
(Foto: Profimedia)


Velký den


Vypadá to, že Kate během porodu využila metodu známou jako hypnobirthing. Tato přirozená technika zahrnuje relaxační a dýchací techniky, které umožňují matce zvládat bolesti a navíc "vizualizují" narození miminka. Zřejmě i tato metoda pomohla Kate k rychlému zotavení z porodu. Není tajemstvím, že ji využila například i Angelina Jolie. Během hypnobirthingu se uvolňuje hormon oxytocin, který podporuje kontrakce. Navíc se uvolňují i endorfiny, které naopak tlumí bolesti. Suma sumárum tato zázračná metoda může mnohým maminkám pomoci.

 

Nevypadala jste vy po porodu tak hvezdně? Popravdě, co na tom sejde. U kamerami sledované osobnosti, jako je vévodkyně Kate, není překvapením, že se chtěla líbit, ale po oficiálním uvítaní určitě doma v soukromí dala přednost pohodlí a soustředila se na to nejdůležitější - novorozeného potomka. A k tomu už není potřeba služeb profesionální kadeřnice, podpatků ani hormonálních koktejlů.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře