Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máte děťátko, které je na vás fixováno? Je nám jasné, že s ním trávíte veškerý čas, ale občas se prostě stane, že musíte na chvilku odejít. V ten moment se většinou strhne horlivý pláč, který vám trhá srdce i na kilometry daleko. Existuje jeden tr...

Jak zahnat stesk po mamince? Tatínek přišel na skvělý trik

Dětský pláč
zdroj: Thinkstockphotos Dětský pláč
aktualizováno 16.12.2017, 00:56 | 16.12.2017, 00:56 | DyA

Máte děťátko, které je na vás fixováno? Je nám jasné, že s ním trávíte veškerý čas, ale občas se prostě stane, že musíte na chvilku odejít. V ten moment se většinou strhne horlivý pláč, který vám trhá srdce i na kilometry daleko. Existuje jeden trik, díky kterému bude vaše miminko klidné i bez vaší přítomnosti.

Říká se, že pouto mezi matkou a dítětem vzniká již v bříšku. Po porodu se vztah prohlubuje, a tak se není čemu divit, že miminka jsou bez své maminky smutná. Nutno podotknout, že to platí i opačně. Tento vztah je krásný, ale bohužel není možné, abychom společně trávili čtyřiadvacet hodin denně. Jsou situace, kdy maminka musí na chvilku dítko opustit a ponechat ho tatínkovi.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Školák napsal depresivní dopis Ježíškovi. Reakce jeho matky vás odzbrojí
Malý chlapec poprvé uviděl své rodiče! Neuvěříte, co udělal
Zvířecí láska nezná mezí! Takhle zareagoval pejsek na těhotenství své páníčky VIDEO


I když se pánové velmi snaží, v mnoha případech nedokážou plačící miminko utěšit. To ale není případ tatínka z videa, který přišel na skvělý způsob. Napadlo ho, že k brečícímu dítku položí maminčino tričko. Světe div se, tento trik zafungoval na jedničku. Jakmile miminko ucítilo vůni své matky, ihned se utišilo a zklidnilo. 

 

 

NÁŠ TIP: V čem se bude druhá řada Malých lásek lišit od první? A proč by se maminky měly přihlásit? TOHLE BUDE HIT!

 

Tak co? Vyzkoušíte tento trik také?

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře