Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Super máma Jane Bonell (49) již zvládla porodit a vychovat 16 dětí, které jsou nyní ve věkovém rozmezí 4 až 28 let. Jane a její manžel Ray (50) nedávno světu oznámili vzrušující novinku. Brzy se tato velká rodina ještě více rozroste. Radostnou zpr...

Jane je hrdou matkou 16 dětí, očekává další a byla jí diagnostikována rakovina. Jak tohle všechno zvládá?

Bonellovi
zdroj: facebook Bonellovi
aktualizováno 22.09.2018, 10:46 | 22.09.2018, 10:46 | doma.cz

Super máma Jane Bonell (49) již zvládla porodit a vychovat 16 dětí, které jsou nyní ve věkovém rozmezí 4 až 28 let. Jane a její manžel Ray (50) nedávno světu oznámili vzrušující novinku. Brzy se tato velká rodina ještě více rozroste. Radostnou zprávu bohužel následovalo nepříjemné zjištění. Jak děti reagovaly na to, že jejich máma je vážně nemocná?

Rodinu Bonellových z Austrálie tvoří Jesse, 28, Brooke, 27, Claire, 24, Natalie, 23, Karl, 21, Sam, 20, Cameron, 18, Sabrina, 17, Tim, 15, Brandon, 13, Eve, 12, Nate, 11, Rachel, 9, Eric, 8, Damian, 7, Katie, 4, a brzy se rozroste o dalšího člena. Neztrácely byste se v tom? Rodiče navíc nedávno oslavili sňatek dvou z jejich nejstarších dětí a brzy je čeká nová role. Stanou se prarodiči.

 

Bonellovi
(Foto: facebook)

 

Možná při čtení tohoto příběhu nevěřícně kroutíte hlavou. Jak asi nakupují jídlo? Kamionem? Jane prozradila, že za týdenní nákup potravin utratí okolo 600 dolarů. Nákupní košík mimo jiné obsahuje 17 třílitrových lahví mléka, 14 krabic s cereáliemi, 14 bochníků chleba a 45 kelímků jogurtu. Nádobí musí tato máma umývat šestkrát až sedmkrát denně.

 

Bonellovi
(Foto: facebook)

 

Není divu, že po takové zkušenosti dcera Brooke, která je aktuálně v očekávání svého prvního potomka, prozradila, že do budoucna rozhodně neplánuje tak velkou rodinu jako její matka. Každopádně máma je pro ni velkým vzorem a je šťastná, že se má na koho obrátit s prosbou o radu ohledně těhotenství a výchovy dětí.

 

Bonellovi
(Foto: facebook)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ani holka ani kluk? Tahle rodina svého syna vychovává bez genderové identity
To si Mellisa nikdy neodpustí: Nechala labilnímu manželovi hlídat neposlušné syny, skončilo to děsivou tragédií

V 5 letech bojovala s těžkou nemocí. Marně! Co pro ni rodiče udělali v posledních chvílích života vás dojme
 

Rodinu nedávno otřásla smutná zpráva. Lékař Jane nalezl nádor na štítné žláze a diagnostikoval rakovinu. Jane a Ray popisují, že když nepříjemnou informaci oznámili dětem, v rodině nastalo nevídané ticho, které následoval srdcervoucí pláč. Tátu Raye zachvátila panika při představě, že bude sám vychovávat 16 dětí. "V jeden moment se dozvíte, že můžete ztratit svou životní partnerku, a uvědomíte si, že můžete zůstat sám na výchovu 16 dětí. Potřebuji svou ženu vedle sebe." Jane na svůj zdravotní stav reagovala šokem. "Nikdy si nepřipustíte, že by se tohle mohlo stát zrovna vám. Slyšet s doktorova úst slovo rakovina je zvláštní."

 

Bonellovi
(Foto: facebook)

 

Naštěstí se léčba vyvíjí dobře a prognózy jsou pozitivní. Jane bude následujících 15 let pod lékařským dohledem, protože tento zákeřný typ rakoviny se může kdykoliv vrátit v plné síle. A jak s takovým zjištěním bojuje? Naučila se ovládat svůj strach a snaží se plnohodnotně trávit veškerý svůj čas s rodinou.

 

Není příběh této ženy obdivuhodný? Umíte si představit péči o tak velkou rodinu?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Jana 10:42 30.11.2018
Myslím, že je škoda, že se narodí malé dítě a vyroste z něj sobec, jako je Miloš. Asi měla mít Vaše maminka o jedno dítě méně.
Vierajana 20:21 27.11.2018
Miloši, Váš názor ukazuje, že máte malý rozhled, málo životních zkušeností a málo úcty k jiným lidem. Jak si můžete dovolit tady napsat o té matce "totální blbka"? To svědčí o Vaší omezenosti.
Sova 23:14 25.11.2018
Kazdy ma v hlave neco jineho. Nekdo je schopen davat lasku jinym- zde detem, i kdyz jich ma hodne a nekdo ma asi v hlave vzduchoprazdno jako ten s pohrdanim oznacujici tu zenu urazlive.
eva 15:56 18.11.2018
Pane Miloši, děti jsou dar a tahle paní to ví. Má krásnou rodinu a zda se že jsou skvělá parta. Mnohem nenormálnější mi připadá dnešní trend - žít jen pro sebe, bez dětí a názory typu: děti mi zkazí tělo, znemožní budovat kariéru, nebo že děti jsou tak finančně nákladné, že si raději pořídím psa...
Miloš 14:18 25.09.2018
Ta musí mít v hlavě vatu- Normální člověk by tolik dětí neměl. Totální blbka