Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Známá italská fashion blogerka Chiara Ferragni a její partner, muzikant Fedez, jsou často kritizováni za veřejné sdílení fotografií a videí svého malého syna. Jaký na to mají názor a co je ke sdílení soukromých rodinných záležitostí vede?

Je mu teprve 6 měsíců a na Instagramu ho sleduje 15 milionů lidí! Jeho rodiče to ale drsně schytávají

Chiara Ferragni - 1
zdroj: Instagram Chiara Ferragni - 1
aktualizováno 29.09.2018, 00:00 | 29.09.2018, 00:00 | doma.cz

Známá italská fashion blogerka Chiara Ferragni a její partner, muzikant Fedez, jsou často kritizováni za veřejné sdílení fotografií a videí svého malého syna. Jaký na to mají názor a co je ke sdílení soukromých rodinných záležitostí vede?

Fanoušci Chiary a Fedeze jsou denně v obraze o tom, co má jejich syn dneska na sobě, co zrovna jedl a kdo se o něj momentálně stará. Přehled mají dokonce i o průběhu porodu a těhotenských komplikacích. Je to už příliš nebo to patří k současnému stylu života?

 

Chiara Ferragni - 19
(Foto: Instagram)


Fedez se k celé věci vyjádřil stručně a jasně. "Dítě si nemůže vybrat ani to, jestli bude pokřtěné." Chiara se snažila své konání více objasnit. "Chtěla bych, aby můj syn měl co nejnormálnější život, i když vyrůstá pod září reflektorů ať už z důvodu, že má slavné rodiče, nebo proto, že jsme se rozhodli zveřejňovat jeho fotky. Nicméně já jsem sdílela vždy úplně všechno a bylo by pro mě nemyslitelné neudělat tu stejnou věc i po narození syna, který je mou největší životní radostí."

 

Fotografování bylo pro Chiaru vášní už od malička. Inspirovala ji její máma, která si fotoaparát oblíbila především v době, kdy byly Chiara a její setra malé. Když blogerka dospívala, začala cítit, že nechce své fotky držet uzavřené v šuplíku. Zajímaly ji reakce ostatních, ať pozitivní nebo negativní, aby se mohla stále zlepšovat. Už jako teenagerka toužila cestovat a prorazit do světa. Vyrůstala v malém městě se sedmdesáti tisíci obyvateli a realita okolního světa jí jednoduše nestačila. Cítila se osamělá a bylo pro ni obtížné najít přátele, se kterými by si rozuměla.

 

Chiara Ferragni
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jane je hrdou matkou 16 dětí, očekává další a byla jí diagnostikována rakovina. Jak tohle všechno zvládá?

Baby hvězda Instagramu: Tohle je bezesporu nejvlasatější dítě světa
Nikol Štíbrová: Mateřská je tvrdá vojna a stereotyp, nejvíc mi ale chybí čas na jídlo ROZHOVOR


Myslí si, že sociální sítě by se měly stávat čím dál více přirozené. Lidé publikují i negativní události, nejen ty pozitivní. Chiara se svými fanoušky sdílela i komplikace a zdravotní problémy, které ji v těhotenství potkávaly. Získala tak podporu svých sledujících a zároveň mohla být příkladem pro další maminky v podobné životní situaci.

 

Chiara Ferragni
(Foto: Instagram)


Postování fotek svého šestiměsíčního dítěte není jediná věc, za kterou Chiara sklízí vlnu kritiky.  Některým jejím sledujícím není po chuti, že se nevzdala své kariéry, večírků a častého cestování. Chiara si myslí, že v dnešní době je možné rodinu a práci skloubit bez problému a vyzívá ženy, aby se nevzdávaly svých profesí na úkor mateřství. Vyžaduje to pouze detailní organizaci celého dne a naučit se zvládat fyzickou únavu. Co myslíte vy?

 

Anketa
Co si myslíte o veřejném sdílení fotek svých dětí na sociálních sítích?
 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře