Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Snad každá žena ví, že není nic krásnějšího než první verbální kontakt s miminkem. A i když jsou miminka velmi vnímavá, někdy se stane, že maminčina první slůvka prospí nebo prozívají. To ale rozhodně není případ této maminky. Podívejte se, jak se...

JEDNO OKO NEZŮSTANE SUCHÉ! Jak se miminko zachová, když poprvé uslyší maminčin hlas?

Miminko
zdroj: YouTube.com Miminko
aktualizováno 22.10.2017, 00:28 | 22.10.2017, 00:28 | doma.cz

Snad každá žena ví, že není nic krásnějšího než první verbální kontakt s miminkem. A i když jsou miminka velmi vnímavá, někdy se stane, že maminčina první slůvka prospí nebo prozívají. To ale rozhodně není případ této maminky. Podívejte se, jak se malý uzlíček zachoval, když poprvé uslyšel její hlas.

Pamatujete si, jakými slovy jste na světě přivítala své maličkaté miminko? Některé maminky volí krátké ahoj, jiné si s miminkem ihned povídají. Možná jste sama pocítila, že vás děťátko hluboce vnímá a rozumí tomu, co říkáte. Stejný pocit rozhodně musela mít i maminka z tohoto videa.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TO JE SLADKÉ: Velký bráška vítá v porodnici miminko. Jeho úsměv vás rozpláče
VAŠE FOTKY: Děti spí, kde se usadí
Roztomilé! Robbie Williams chová dcerušku


Už při prvním slůvku je vidět, že miminko pečlivě naslouchá tónům maminčina hlasu. Hluboce se dívá a široce se směje ve chvíli, kdy maminka říká, že jde o emotivní chvilku. Skoro to vypadá, že děťátko samou láskou nemůže spustit ze své maminky oči.

 

 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře