Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jessica Newsom z Luisiany přijela po rozvodu rodičů domů a našla v otcově pokoji paruky a ženské hormony. Vypráví příběh o tom, jak jí táta Jeff, nyní Julie, přiznal pravdu, a jak překonala prvotní šok.

Jessica našla u otce v pokoji paruky a ženské hormony. Jak zvládla jeho proměnu v ženu?

Jessica Newsom
zdroj: Profimedia Jessica Newsom
aktualizováno 10.11.2018, 00:00 | 10.11.2018, 00:00 | doma.cz

Jessica Newsom z Luisiany přijela po rozvodu rodičů domů a našla v otcově pokoji paruky a ženské hormony. Vypráví příběh o tom, jak jí táta Jeff, nyní Julie, přiznal pravdu, a jak překonala prvotní šok.

Jessica měla úplně normální dětství a vyrůstala s matkou a otcem v hlavním městě amerického státu Luisiana, Baton Rouge. Dnes je jí třicet čtyři let a vypráví, jak v roce 2003 kvůli studiu opustila domov a přestala mít přehled o tom, co se mezi rodiči děje.

 

Jessica Newsom
(Foto: Profimedia)

 

Bylo jí 20 let, když její matce diagnostikovali rakovinu a rodiče se rozvedli. S rozchodu původně vinila matku, protože se během léčení scházela s jiným mužem. Později ovšem zjistila, že za jejich rozvodem stojí něco víc.


Když přijela ze školy domů, matka jí oznámila, že si s ní táta musí promluvit. Jessica nevěděla, co čekat a něco jí napovědělo, aby v nestřežené chvíli vtrhla do tátova pokoje. Paruky, které tam našla, ji nechaly klidnou. Myslela si, že jsou na Halloween. Po delším pátrání ovšem objevila ženské hormony, což ji naprosto šokovalo.

 

Jessica Newsom
(Foto: Profimedia)


Ihned začala hledat informace na internetu, a když si potvrdila, že se jedná o ženské hormony užívané při změně pohlaví, začala šílet. "Vůbec jsem nevěděla jak se zachovat a jak reagovat. Pamatuji si, že jsem zmateně běhala po domě a nechápala, co se děje s mou rodinou."

 

Jessica Newsom
(Foto: Profimedia)


Táta jí po příchodu domů vysvětlil, že se už jako malý rád převlékal za ženu a přiznal, že kdykoliv Jessica s matkou opustily dům, zkoušel si manželčino oblečení. Poté si sundal ponožky, ukázal jí nalakované nehty a svěřil se, jak skvěle se díky tomu cítí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ani holka ani kluk? Tahle rodina svého syna vychovává bez genderové identity

To si Mellisa nikdy neodpustí: Nechala labilnímu manželovi hlídat neposlušné syny, skončilo to děsivou tragédií

V 5 letech bojovala s těžkou nemocí. Marně! Co pro ni rodiče udělali v posledních chvílích života vás dojme


Jeff, který se nyní nechává oslovovat jako Julie, zpočátku chodil do práce jako muž a za ženu se oblékal pouze ve volném čase. Když poprvé vyrazil do práce jako Julie, byl extrémně nervózní. "Byla jsem plná emocí. Na jednu stranu bylo vzrušující konečně odhalit svou pravou identitu, ale na druhou stranu jsem se bála, jestli mě lidé budou akceptovat. Naštěstí vše proběhlo v klidu a zažila jsem obrovskou úlevu."

 

Jessica Newsom
(Foto: Profimedia)


Dcera Jessica tátu nakonec podpořila a doprovázela ho na operace, které při změně pohlaví absolvoval. Julie získala podporu i bývalé manželky. Dokonce šly na společný oběd a na dceřině svatbě se všichni vyfotografovali jako šťastná rodina. Julie se také stala babičkou a s radostí dceři pomáhá s péčí o malého syna.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře