Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pokud bychom měli zvolit pokrm, který se nejhůře konzumuje, pak by na plné čáře zvítězil hamburger. Šťavnaté maso, křupavá houska, ale i rozteklý čedar a vypadávající zelenina, tak přesně takhle vypadá klasický burger, který si většina z nás objed...

Malá holčička do sebe láduje obří hamburger! Její taktika vás rozesměje

Dívka a hamburger
zdroj: Thinkstockphotos Dívka a hamburger
aktualizováno 06.01.2018, 00:29 | 06.01.2018, 00:29 | doma.cz

Pokud bychom měli zvolit pokrm, který se nejhůře konzumuje, pak by na plné čáře zvítězil hamburger. Šťavnaté maso, křupavá houska, ale i rozteklý čedar a vypadávající zelenina, tak přesně takhle vypadá klasický burger, který si většina z nás objedná pouze v přítomnosti nejbližších lidí.

Svérázný způsob pojídání hamburgeru má i tato malá holčička.  Při cestě letadlem jí maminka předložila tohle božské jídlo. Vypadá to, že dívenka za sebou měla velmi dlouhý a úmorný den, který si zasloužil pořádný kus flákoty v podobě plátku masa v housce. 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejroztomilejší kýchnutí na světě! Dostane vás, co batole prohlásilo
Jak zahnat stesk po mamince? Tatínek přišel na skvělý trik
Malý chlapec poprvé uviděl své rodiče! Neuvěříte, co udělal

 

O tom, že jí tato bašta zachutnala, rozhodně není pochyb. Holčička se do burgeru pustila s chutí, kterou by jí mohl kdekdo závidět. Většinou ani nedokousla sousto a hned byla připravena na další zakousnutí. Mnoho lidí by v podobné situaci vypadalo nenasytně. Tato dívka však působí naprosto kouzelně a roztomile. Snad jí tento zdravý apetit vydrží co nejdéle.

 

Podívejte se na malého jedlíka v tomto videu. 

 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře