Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tradičně se v Americe dělají na Velikonoce kreativní klobouky, na kterých se nachází třeba hnízdo s vejci. Jeden chlapec však chtěl být daleko originálnější a celý projekt pojal úplně jinak. Místo vajec se mu podařilo vyrobit na klobouku obří peni...

Malý kluk vyrobil své matce velikonoční klobouk S PENISEM

klobouk s penisem
zdroj: Instagram klobouk s penisem
aktualizováno 20.04.2019, 00:00 | 20.04.2019, 00:00 | doma.cz

Tradičně se v Americe dělají na Velikonoce kreativní klobouky, na kterých se nachází třeba hnízdo s vejci. Jeden chlapec však chtěl být daleko originálnější a celý projekt pojal úplně jinak. Místo vajec se mu podařilo vyrobit na klobouku obří penis včetně detailů. Jak se to celé stalo?

Každoročně probíhá ve Spojených státech na Velikonoční neděli takzvaná Velikonoční přehlídka. Jde o to jít s celou rodinou na promenádu a snažit se na ostatní účastníky zapůsobit. Všichni se tedy snaží obléknout tak, aby si jich ostatní všimli.


Lidé se proto odívají do nových šatů a nejen ženy, ale někdy i jejich děti nebo manželé si berou slavnostní, často veselé a extravagantní klobouky. Některé matky si tyto klobouky vyrábějí samy a jiné to dokonce nechají udělat své děti. Soutěží pak spolu s ostatními matkami, čí pokrývka hlavy je povedenější.


Na výrobu klobouků se používají nejrůznější materiály a nápad by měj být co nejoriginálnější. Největší popularity však dosáhla matka, která má na Instagramu jméno Mrs Mombastic. Syn jí totiž vyrobil klobouk s penisem, a to dokonce tak věrohodným, že jsou na něm i žíly!

 

klobouk s penisem
(Foto: Getty Images)


Žirafa nebo penis?


Matka totiž svému dítěti řekla, že si může dělat, co chce a na vytvoření klobouku použít jakýkoli nápad. Jenže to byla opravdu pošetilá. Syn chtěl sice původně vyrobit žirafí klobouk, výsledek ale dopadl úplně jinak. Zatímco většina amerických rodin tak vyrábí klobouk, na jehož vrcholu se nachází například vejce nebo kuřata, tato žena skončila s pohlavním orgánem na hlavě.


Nehledě na to, že penisový klobouk takto parádně vyšel až na třetí pokus, dva předešlé skončily v koši. Těžko říct, nakolik je tato verze vydařenější než ty předchozí. Kromě neobvyklého překvápka způsobil syn zapálený do výroby obrovský nepořádek, doma byly všude papíry, lepidlo a lepící pásky. Dal si skutečně záležet!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nová výzva pro rodiče? Desetiměsíční holčička balancuje na jedné ruce svého otce
Velikonoce bez nervů? PLÁN, jak to zvládnout!
Instagram není jen pro teenagery: Holka s křivkama ukazuje, co na něm baví i třicátnice
 


Otec malého kluka se jeho výrobku upřímně zasmál. A chlapec byl na svou práci neskutečně hrdý, a to bylo pro jeho matku nejdůležitější. Nejvíc je samozřejmě pyšný na tu část, ve které vidí žirafí krk. Když jeho matka sdílela fotku na svém Instagramu, okamžitě se stala virální a spustila spoustu reakcí jako třeba: "Je ten klobouk na baterky?"

 

klobouk s penisem
(Foto: Instagram)


Až chlapec dospěje, určitě se pobaví tím, jak už ve svém mladém věku vyvolal díky tomuto projektu vlnu odezvy napříč celým světem.


Nakonec to rodina nenechala jen tak, a když "penis" zaschnul, tak na něj dodělali skvrny a oči, aby opravdu vypadal víc jako žirafa. A v závěru dokonce vyhrál Velikonoční soutěž klobouků. Co ty děti nevymyslí!

 

klobouk s penisem
(Foto: Instagram)

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře