Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Snad každá maminka ví, že mytí vlásků u miminka je opravdu náročné. Ještě složitější to bývá ve chvíli, kdy se z miminka stane dítě, které si odmítá umýt hlavu. Následně přichází hodiny přemlouvání, pláče a vztekání. Známe jedno miminko, pro které...

Miminko se poprvé setkalo s vodou. Jeho reakce vás dostane!

Mytí hlavy
zdroj: Thinkstockphotos Mytí hlavy
aktualizováno 13.01.2018, 00:47 | 13.01.2018, 00:47 | DyA

Snad každá maminka ví, že mytí vlásků u miminka je opravdu náročné. Ještě složitější to bývá ve chvíli, kdy se z miminka stane dítě, které si odmítá umýt hlavu. Následně přichází hodiny přemlouvání, pláče a vztekání. Známe jedno miminko, pro které je mytí hlavičky dokonalý relax. Nevěříte?

Hodně malých dětí se vody bojí. To se odráží i na jejich přístupu k mytí vlasů. Často se stává, že děti mytí hlavy odmítají a někteří rodiče už neví, jak dítě ke koupeli přemluvit. To rozhodně není případ tohoto novorozence, který nám dokázal, že mytí hlavy je příjemná záležitost.


ČTĚTE TAKÉ:

Malá holčička do sebe láduje obří hamburger! Její taktika vás rozesměje
Nejroztomilejší kýchnutí na světě! Dostane vás, co batole prohlásilo
Jak zahnat stesk po mamince? Tatínek přišel na skvělý trik


Ve videu můžeme vidět, jak sestřička jemně šamponuje dětskou hlavičku. Mnoho miminek by začalo brečet, tato holčička však zachovala klid a začala si mytí hlavy vychutnávat plnými doušky. Během šamponování pomaličku přivírá očka a otvírá pusinku. Podobná reakce přichází i v momentě, kdy sestřička češe jemné vlásky. Skoro bychom mohli tvrdit, že holčička "přede" blahem.


Podívejte se na celé video.

 

 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře