Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Richard Mason zažil pořádný šok, když v jeden moment zjistil, že je neplodný a není biologickým otcem svých tří synů. Je to jako kdyby vás někdo udeřil kladivem, řekl. Jak s tak nepříjemným zjištěním naložil a jak reagovaly jeho děti? Z tohoto př...

Muž vychoval tři syny. Po několika letech zjistil, že je neplodný a není jejich biologickým otcem. Jaká byla jeho reakce?

Richard Mason
zdroj: Profimedia Richard Mason
aktualizováno 12.01.2019, 00:00 | 12.01.2019, 00:00 | doma.cz

Richard Mason zažil pořádný šok, když v jeden moment zjistil, že je neplodný a není biologickým otcem svých tří synů. "Je to jako kdyby vás někdo udeřil kladivem, " řekl. Jak s tak nepříjemným zjištěním naložil a jak reagovaly jeho děti? Z tohoto příběhu mrazí.

Úspěšný podnikatel Richard Mason před dvěma roky navštívil lékaře a zjistil, že je nemožné, aby děti, které vychoval, byly opravdu jeho. Lékař mu potvrdil, že je neplodný a otec tří dětí zažil pořádný šok. Požádal své tři syny, aby podstoupili testy DNA a jeho největší obavy se potvrdily.

 

Richard Mason
(Foto: Profimedia)


Zdrcený muž se rozhodl podat žalobu na svou bývalou manželku a požaduje přezkoumání jejich porozvodového majetkového vyrovnání. Celý příběh navíc zveřejnil do několika médií a vystoupil i v televizní show. Zastává názor, že podat žalobu bylo správné rozhodnutí, protože je na místě dožadovat se svého práva. Jeho děti už jsou nyní dospělé, a tak jsou schopné celou situaci zvládnout.

 

Richard Mason
(Foto: Profimedia)


Syn Joel, 19, a Willem, 23, si původně mysleli, že si otec celý příběh vymyslel jenom proto, aby z matky vylákal peníze. Následně ovšem podstoupili DNA test společně s bratrem svého otce a Richardovo tvrzení se potvrdilo. Děti tátu stejně nevzaly na milost, jelikož již dlouhodobě nemají dobré vztahy. Otec udržuje pravidelný kontakt pouze se svým třetím synem Edem, kterému je devatenáct let.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Jaký máte vztah se svými dětmi?

Lilah zemřela 9 dní po narození. Zdrcení rodiče se rozhodli proměnit tragédii v dobrý skutek

Jessica našla u otce v pokoji paruky a ženské hormony. Jak zvládla jeho proměnu v ženu?

Richardova bývalá manželka se k celému incidentu nevyjadřuje, na rozdíl od syna Joela, který uvedl, že si s otcem nikdy příliš nerozuměl a neschvaloval jeho manipulativní jednání. "Nicméně je stále mým otcem a nemám potřebu hledat svého biologického otce, který pravděpodobně ani netuší, že existuju."

 

Richard Mason
(Foto: Profimedia)


Richard Mason se domnívá, že pravým otcem všech jeho synů je bývalý kolega jeho bývalé manželky, se kterým měla dlouhodobě poměr, a chtěl by se s ním osobně seznámit, ačkoliv jeho synové po tom vůbec netouží.


Jak byste v podobné situaci reagovaly vy? Myslíte, že se Richard zachoval správně?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře