Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pokud máte doma miminko, pak jistě víte, že v každém jeho počinu vidíte něco roztomilého. Je jedno, jestli se jedná o první krůčky, slova nebo třeba obyčejné protáhnutí. Na druhou stranu všichni tušíme, že někdy se rozplýváme zcela zbytečně. Máme ...

Nejroztomilejší kýchnutí na světě! Dostane vás, co batole prohlásilo

Miminko
zdroj: YouTube.com Miminko
aktualizováno 31.12.2017, 10:46 | 31.12.2017, 10:46 | DyA

Pokud máte doma miminko, pak jistě víte, že v každém jeho počinu vidíte něco roztomilého. Je jedno, jestli se jedná o první krůčky, slova nebo třeba obyčejné protáhnutí. Na druhou stranu všichni tušíme, že někdy se rozplýváme zcela zbytečně. Máme pro vás ale miminko, které si zcela zamilujete, a to i přesto, že není vaše krev.

Jak už jsme říkali, maminky mají velký sklon k přehánění. Jejich děťátka jsou nejúžasnější, nejšikovnější a především nejroztomilejší. Pokud by však jedno dítko mělo vyhrát soutěž v nejrozkošnosti, pak máme horkého adepta.


ČTĚTE TAKÉ:

Jak zahnat stesk po mamince? Tatínek přišel na skvělý trik
Malý chlapec poprvé uviděl své rodiče! Neuvěříte, co udělal
Školák napsal depresivní dopis Ježíškovi. Reakce jeho matky vás odzbrojí

 

Podívejte se na video, ve kterém si miminko kýchlo, a následně tenkým, zřetelným hláskem prohlásilo "oh no". Je vidět, že kýchání nedělá radost nikomu, a to ani těm nejmenším bytostem z nás. Avšak musíme dodat, že na podobnou kýchací scénu bychom se dokázali dívat stále dokola. No není to úžasné? Posuďte sami.

 

 

A při jaké činnosti je vaše děťátko nejroztomilejší? Napište nám do komentářů. 

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře