Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Mysleli jste si, že mateřské pouto nelze zachytit skrze fotografii? To jste ještě nepoznali australskou fotografku Selenu Rollason, která má za sebou už přes stovku zdokumentovaných porodů. Všechny její fotky spojuje jediné - nepopsatelné štěstí, ...

Nejsilnější fotografie, kterou jste kdy viděli! Co na ní je?

Miminko
zdroj: Instagram Miminko
aktualizováno 10.05.2018, 00:07 | 10.05.2018, 00:07 | doma.cz

Mysleli jste si, že mateřské pouto nelze zachytit skrze fotografii? To jste ještě nepoznali australskou fotografku Selenu Rollason, která má za sebou už přes stovku zdokumentovaných porodů. Všechny její fotky spojuje jediné - nepopsatelné štěstí, které vyzařuje z očí rodiček. Nevěříte?

Práci snů má fotografka Selena Rollason, která zaznamenává  příchod dětí na svět. Selena má za sebou už přes stovku porodů, a tak vás asi nepřekvapí, že si všechna narozená miminka nepamatuje. Jedno jméno se jí ale přeci jenom zarylo do paměti. Po narození malé Olivie se totiž stalo něco nečekaného.


Co se přihodilo?
Třicetiletá Stephanie si ihned po porodu mohla pochovat dcerku Olivii. Na tom by nebylo nic neobvyklého, kdyby Olivie svou maminku nepohladila po tváři. Díky Seleně se podařilo tento okamžik zaznamenat, a dnes ho můžeme obdivovat. "Tento kontakt byl pro mě velmi důležitý, a to i z toho důvodu, že jsem musela podstoupit císařský řez. Ten dotek byl naprosto vroucí," vzpomíná na porod Stephanie.

 

Selena Rollanson - 6
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Co s vámi udělá rodičovství? Známe odpověď, která si nebere servítky
Nejsladší video, které jste kdy viděli! Co provádějí tato čtyři batolata?
VÁŠ PŘÍBĚH: Život s paterčaty? To si ani neumíte představit!

 

I Selena považuje dotek za něco úžasného a nečekaného. "Novorozenci obvykle nemají tušení o tom, kde jsou a kdo je jejich maminka. Obzvláště v případě, když přišli na svět císařským řezem. Navíc jsou často zabaleni v přikrývce a ani se nemohou pohybovat," řekla fotografka pro DailyMail.com. Selena dodává, že vyfocení takové fotografie je zázrak, protože mnoho nemocnic má přísná opatření, která musí fotografové respektovat. 

 

Na další silné fotky se podívejte v galerii.

 

Fotogalerie

1 / 10 Otevřít fotogalerii

 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře