Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Známá moderátorka pořadu „Dobré ráno, Velká Británie“ prolomila veškeré ledy a posunula pojem pracující matka na zcela novou úroveň - přivedla si své dítě přímo do vysílání.

Neuvěříte, co udělala britská moderátorka během vysílání o počasí!

laura tobin
zdroj: Instagram laura tobin
aktualizováno 28.07.2018, 00:02 | 28.07.2018, 00:01 | doma.cz

Známá moderátorka pořadu „Dobré ráno, Velká Británie“ prolomila veškeré ledy a posunula pojem pracující matka na zcela novou úroveň - přivedla si své dítě přímo do vysílání.

Spolu s narůstajícím trendem zkracování mateřských dovolených a rychlejším návratem matek do práce, je přirozené, že se téma kloubení práce a rodiny dotklo také vlivných žen ze světa šoubyznysu. Přestože v Čechách se ženy stále ještě přidržují svých tradic, a na mateřských se zdržují poměrně často i celé 3 roky, v zahraničí je běžné, že matky nastoupí do práce i několik měsíců po porodu.

 

pracující matky - 2
(Foto: Instagram)


Britská moderátorka Laura Tobin však nastavila laťku ještě o něco víš ve chvíli, kdy přivedla svou 11měsíční dcerku do práce – přímo do vysílání o počasí. Tímto počinem údajně mnoha lidem zlepšila ráno.


„Opravdu sladké.“ nebo „To je tak roztomilé.“. Desítky podobných zpráv zaplavily internet.

 

pracující matky - 3
(Foto: Instagram)


Protože je moderátorka Laura Tobin v Británii velmi oblíbená, její výstup nespustil žádné vlny negativních reakcí. Spíše naopak. Svůj podíl na tom nejspíš nese i fakt, že s ní všichni soucítí ohledně problémů, se kterými se potýká s předčasně narozenou Charlotte. Jak by ale vypadal podobný výstup u nás?


Zhruba před rokem pobouřila české diváky Hanka Reinders, která se do vysílání Snídaně s Novou vrátila pouhý měsíc od porodu svého syna. Byla na ni uvalena obrovská vlna kritiky, se kterou se jí však poměrně zdatně dařilo vyrovnávat.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nikol Štíbrová: Mateřská je tvrdá vojna a stereotyp, nejvíc mi ale chybí čas na jídlo ROZHOVOR

Skloubit rodičovskou dovolenou a práci? Jde to!

Jak zvládnout přechod z mateřské zpět do zaměstnání?


Není snadné říct, do jaké míry dítěti škodí, když od něj matka již od raného věku pravidelně, byť jen na krátkou dobu, odchází. Avšak trend, který právě zavedla Laura Tobin, tedy brát dítě v kojeneckém věku přímo do zaměstnání, je skutečně naprostá novinka. Necháme se překvapit, jestli se chytne i u nás.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Dagmar 07:02 29.07.2018
Laťku o něco víš ?????? To snad ne.