Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Důkaz skutečné sesterské lásky předvedla Ebony Hutt poté, co přišla za svou sestrou a jejím partnerem se skutečně velkorysou nabídkou!

Neuvěříte, co mladá maminka udělala pro svou sestru! Tomu se říká vrchol štědrosti

sestry
zdroj: facebook sestry
aktualizováno 18.08.2018, 00:00 | 18.08.2018, 00:00 | doma.cz

Důkaz skutečné sesterské lásky předvedla Ebony Hutt poté, co přišla za svou sestrou a jejím partnerem se skutečně velkorysou nabídkou!

Příběh obou sester začíná už v dětství, kdy byla Lauren, sestře Ebony, diagnostikována špatná funkcí srdce. Nejprve se všechno zdálo být zdánlivě nevinné, ale po několika vyšetřeních v raném dětství se zjistilo, že má vrozenou vadu - díru v srdci. Podstoupila několik různých operací a zdálo se, že už všechny problémy překonala. Až v pozdějším věku začaly vyplouvat na povrch první obtíže.

 

sestry - 3
(Foto: facebook)


Po roce vztahu se svým partnerem a prvních nepovedených pokusech o početí zjistili, že Lauren nebude nikdy schopná mít děti. Velmi si miminko přáli, takže je tato zpráva silně zasáhla. A právě v tomto momentě jim byla předložena ta nejštědřejší nabídka právě od Laureniny sestry Ebony. Jak zněla? Souhlasila, že jim sama odnosí a odrodí jejich miminko. Koneckonců, nebyl to její první porod, ona sama je dvojnásobnou maminkou.

 

sestry - 1
(Foto: facebook)


Transplantace embrya se zprvu nedařila a plod se uchytil až na 4. pokus. Všechno naštěstí dobře dopadlo a jakmile bylo těhotenství potvrzené, všem se velmi ulevilo.


Po 9 dlouhých měsících se konečně malá Rae narodila - zdravá a v naprostém pořádku. Dostala druhé jméno Ebony - po své náhradí mamince.

 

sestry - 2
(Foto: facebook)


"Ebony byla úžasná. Vycházela nám vstříc v mnoha ohledech. Dokonce nám poslala vzorek moči, abychom si sami udělali test a měli radost z toho, že čekáme miminko!" vyprávějí nadšení rodiče.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Byla bych vhodnou náhradní matkou

Elton John a partner jsou otci! Porodila náhradní matka

24 věcí, o kterých vám nikdo neřekne dříve, než se SAMA STANETE MÁMOU


"Lepší náhradní matku pro své dítě bychom si jen těžko mohli přát." říká Lauren. Na to Ebony reaguje poměrně skromně. "Udělala jsem to ráda. Svou sestru miluju, a bylo by mi líto, kdyby přišla o úžasnou životní zkušenost - být matkou."

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře