Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Slavný britský fitness kouč Joe Wicks byl vystaven kritice za absolutní nezodpovědnost poté, co na svém Instagramu zveřejnil šokující fotku. Na ní se nachází jeho malá dcerka, která se snaží udržet rovnováhu pouze na jedné ruce svého otce.

Nová výzva pro rodiče? Desetiměsíční holčička balancuje na jedné ruce svého otce

joe wicks
zdroj: Instagram joe wicks
aktualizováno 13.04.2019, 00:00 | 13.04.2019, 00:00 | doma.cz

Slavný britský fitness kouč Joe Wicks byl vystaven kritice za absolutní nezodpovědnost poté, co na svém Instagramu zveřejnil šokující fotku. Na ní se nachází jeho malá dcerka, která se snaží udržet rovnováhu pouze na jedné ruce svého otce.

Joe Wicks je známý tím, že si vaří rychlá a zdravá jídla a praktikuje vysoce intenzivní intervalové tréninky, které podporují kardiovaskulární systém a kontrolu váhy. Pózující dcera Indie se mu narodila v červenci loňského roku 2018 a porodila mu ji modelka Rosie. Přestože Wicks se ve fungování svalů a balance vyzná, nyní už možná zašel příliš daleko.


Třiatřicetiletý muž fotografii vytvořil během dovolené na Kostarice a sdílel ji na svém Instagramu, kde má více než dva a půl milionu sledujících. Pořízení snímku bylo riskantní především proto, že malé dívce Indii bylo v době focení pouhých deset měsíců! Titulek ke kontroverzní fotce zněl: „Táta mě už jako mimino učil udržet rovnováhu.“

 

joe wicks
(Foto: Instagram)


Zatímco to jedni jeho fanoušci označili za roztomilé a obdivovali Wicksovy vyvažující schopnosti, druhá skupina jeho sledujících ho odsoudila za zbytečné riskování. Fitness hvězda z Británie tím podle svých slov chtěla ukázat, že takovýmto chováním podporuje zesilování teprve deset měsíců starých nohou.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dojemné: Rodiče sdílí fotky, jak vypadali před dětmi a s nimi
Vynalézaví rodiče sdílí vtipné rodičovské vychytávky, které jim usnadnily péči o dítě
Instagram není jen pro teenagery: Holka s křivkama ukazuje, co na něm baví i třicátnice


Příliš mnoho hazardu jen kvůli obdivu fanoušků?


Kritika se mimo jiné týkala i toho, že při focení odvážného snímku se Wicks s dcerkou nacházeli na pláži daleko od jakékoli případné lékařské pomoci. Někteří fanoušci Wickse se děsili toho, co by se stalo, kdyby dívenka spadla, protože Wicks by nemohl nic dělat. Indie by tak mohla skončit s vážným zraněním hlavy nebo si třeba trvale poškozeným krkem. Kdyby to všechno špatně skončilo, tak už by se takovou fotkou nejspíš nepochlubil.


Někteří se však Wickse zastali se slovy, že jeho čin se dá srovnat s podobnými kaskadérskými kousky jako je házení a chytání dítěte. Jenže u tohoto „hraní“ záleží hlavně na rodičích, jestli dítě dobře chytí, zatímco Wicks se musel spoléhat i na dceřiny zatím ještě plně nevyvinuté svaly na nohou nohou.

 

joe wicks
(Foto: Instagram)


Podle jednoho komentujícího však Wicks pro dceru zachytil krásné vzpomínky. Je docela pravděpodobné, že kouč vytvořil nový trend. Pózu dítěte na jeho fotce budou nejspíš kopírovat i další rodiče a fotka se přes všechno hrozící nebezpečí velmi rychle stane virální.


A jaký máte na snímek názor vy?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře