Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Starší muž si dělá legraci ze své dospívající dcery, která žije Instagramem. Napodobuje to, jak se dívka na fotkách tváří, co si bere na sebe i jak se objímá se svým přítelem. Rozdíl sice poznáte, parodie se mu ale opravdu daří a svým smyslem pro ...

Pro zasmání: Otec paroduje instagramové pózy své dcery a filtry s ušima!

selfiedad
zdroj: Instagram selfiedad
aktualizováno 18.05.2019, 00:00 | 18.05.2019, 00:00 | doma.cz

Starší muž si dělá legraci ze své dospívající dcery, která žije Instagramem. Napodobuje to, jak se dívka na fotkách tváří, co si bere na sebe i jak se objímá se svým přítelem. Rozdíl sice poznáte, parodie se mu ale opravdu daří a svým smyslem pro humor si otec získává další a další fanoušky nejen z řad své generace, ale také mezi vrstevníky své dcery.

Burr Martin alias selfiedad se nevyhýbá ani kopírování provokativnějších fotek mladé blondýnky. Jedna z takových odhalenějších fotek ho vlastně k tomuto nápadu přivedla. Tvrdí, že je to způsob, jakým ji zároveň vychovává. Ukazuje jí totiž, jaký typ fotek je směšné sdílet a když si to jeho dcera uvědomí, vyhne se posměvačným komentářům. A tato technika zabrala, jeho dcera Cassie se na Instagramu opravdu trochu zklidnila.

 

selfiedad
(Foto: Instagram)


O tom, že ji hodlá napodobit, se otec s dcerou nikdy předem nebaví. Jeho dceři ale parodie nevadí, naopak se tomu směje a přijde jí to jako dobrý způsob zábavy. Je ráda, že má veselého otce, který od svých fanoušků sklízí pozitivní kritiku. Nejvtipnější podle ní je, když se otec snaží napodobit její tetování a ještě pár dní poté nemůže z místa smýt černou barvu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vynalézaví rodiče sdílí vtipné rodičovské vychytávky, které jim usnadnily péči o dítě
Dojemné: Rodiče sdílí fotky, jak vypadali před dětmi a s nimi
Děti pláčou a vztekají se? Mohou za tím být i TYTO BANÁLNÍ DŮVODY

 

Někdy Burr zesměšní také věci, které jeho dcera používá ke zkrášlování. Když například našel její dlouhé umělé řasy, neváhal a nalepil si je na obočí. Hned bylo výraznější!

 

selfiedad
(Foto: Instagram)

 

Instagram nabízí na fotografie mnoho filtrů třeba s králičíma ušima a čumáčkem. To je u mladých lidí hodně oblíbené, a tak se toho nebál ani selfiedad a tentokrát vytvořili s dcerou fotku společně. 

 

selfiedad
(Foto: Instagram)


Autor fotografií je zároveň komikem a otcem dalších dvou dětí. Kopíruje také pózy svého syna, přičemž se nebojí vzít si jako správný puberťák kšiltovku na stranu, hipsterské brýle a správný výraz.  

 

selfiedad
(Foto: Instagram)

 

Když mu zrovna nedávají inspiraci jeho děti, zabrousí Burr Martin i do filmových vod a napodobí účesy oblíbených herců Camerin Diaz nebo Nicholase Cage z jejich filmových rolí.

 

selfiedad
(Foto: Instagram)

 

selfiedad
(Foto: Instagram)

 

Co dalšího vtipálek vymyslel, na to se podívejte do galerie. 

 

Fotogalerie

1 / 5 Otevřít fotogalerii

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře