Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

S nevinnou tváří dokážou děti v ten nejnevhodnější moment vyslovit něco strašného, při čem se vy červenáte. Nejhorší na tom je, že jim to nemůžete vyčítat, jsou to přece jen děti a nechápou, co se stalo. A tak si v ten okamžik nepřejete nic jiného...

Rodiče sdílí hlášky, kterými je děti uvedly na veřejnosti do rozpaků

rodiče a děti
zdroj: Getty Images rodiče a děti
aktualizováno 22.06.2019, 00:00 | 22.06.2019, 00:00 | doma.cz

S nevinnou tváří dokážou děti v ten nejnevhodnější moment vyslovit něco strašného, při čem se vy červenáte. Nejhorší na tom je, že jim to nemůžete vyčítat, jsou to přece jen děti a nechápou, co se stalo. A tak si v ten okamžik nepřejete nic jiného než být neviditelní.

Kvůli tomu začali stateční rodiče sdílet na sociální síti Reddit všechny ty řeči, kterými je jejich děti vystavily totálnímu trapasu. Shromáždily své zážitky od toho, kdy se děti ptají, jestli jsou Afroameričané vyrobení z čokolády, po otázky, zda jsou zahalení muslimové, které vidí na dovolené, ninjové. A mnohé další.


Děti a pohřeb


Jedna z matek se podělila o zážitek, který se stal, když manžel vzal jejího čtyřletého syna na pohřeb svého strýce. Během obřadu, zrovna když nastalo úplné ticho, se malý kluk zeptal, jak nejhlasitěji dovedl: "Co je v té krabici?" Tou krabicí samozřejmě myslel rakev.


Tátův šéf


Jiná žena, která se zúčastnila diskuse, to pojala zpětně a svěřila se s zážitkem z dětství, který způsobila ona. Když jí bylo šest let, otec ji představil na firemním pikniku svému šéfovi. Holčička neváhala a ihned cizímu pánovi věcně sdělila: "Táta říká, že jste zmetek." Ještě doplnila, že ji pak po zbytek odpoledne ostatní otcovi kolegové raději krmili zmrzlinou.

 

rodiče a děti
(Foto: Getty Images)


Trapas před učitelkami ze školky


Další žena přispěla tím, jak se jejímu synovi podařilo ji zesměšnit před učitelkou ze školky. Její syn se cítil špatně kvůli tomu, že si nestihl dojít na "velkou" a pustil to do kalhot. Aby ho trochu povzbudila a zlepšila mu náladu, řekla mu, že se to stává občas všem, i jí. Když ho však toho dne dovedla se zpožděním do školky, hned řekl své učitelce: "Dnes ráno jsem se podělal, ale máma řekla, že to nevadí, protože jí se to stává pořád."


Do rozpaků svou matku uvedlo také dítě, které ve školce tvrdilo, že je hrdé na mámu, která přestala fetovat. Přitom šlo jen o to přestat kouřit.

 

ČTĚTE TAKÉ?

Děti pláčou a vztekají se? Mohou za tím být i TYTO BANÁLNÍ DŮVODY
Vynalézaví rodiče sdílí vtipné rodičovské vychytávky, které jim usnadnily péči o dítě
Dojemné: Rodiče sdílí fotky, jak vypadali před dětmi a s nimi


Už brzy zemřete


Čtyřleté děti své rodiče uvádějí do rozpaků skoro pořád. Když se jeden kluk v tomto věku dozvěděl o tom, že staré lidi jednou čeká smrt, cítil potřebu jim to říct, aby je varoval. Ještě v ten den šel se svou matkou na nákup, kde potkali starší paní. Chlapec na nic nečekal a řekl neznámé ženě: "Staří lidé umírají a vy už také nevypadáte zrovna nejlépe." Snad to vzala s humorem.


Mámin džus


Jiná matka se také podělila o to, jak se musela během nakupování červenat. Když se svým dítětem zamířila do sekce, ve které jsou vína, tak nadšeně vypísklo: "Hele, všude je ten džus, který pořád pije máma!"


Trochu podobný je i případ, kdy dítě vykřiklo "Pirát!" při pohledu na pána se zavázaným okem.

 

trapas
(Foto: Getty Images)


Hlavně co nejvíc nahlas


Tříletá dcera další ženy pobavila svou matku na veřejných toaletách. Když spolu byly v kabince, tak rozrušeně zahlásila: "Mami, proč ti tam dole rostou vousy?"


Jak vysvětlit těhotenství?


Když jedna z diskutujících znovu otěhotněla, přemýšlela, jak své malé dceři vysvětlit změny, které přijdou. A tak jí řekla, že má v břiše miminko, které jí tam dal táta. Holčička se toho chytla a protože chtěla být jako maminka, všem od té doby na potkání říkala, že jí roste v bříšku dítě a může za to táta.


To, že si pak děti pletou obezitu kolemjdoucích žen a ptají se, jestli jsou těhotné, ještě když se nacházejí v doslechu, je celkem běžné.


Poznaly jste v krátkých příbězích některé reakce vašich vlastních dětí?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře