Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přivedou si vaše děti někdy domů někoho, z koho vůbec nejste nadšené ani vy, ani vás manžel? Pak věřte, že nejste jediní, komu se to stává. Rodiče sepsali příběhy s nejdivnějšími lidmi, které si jejich potomci namluvili a sdíleli je v internetové ...

Rodiče sdílí, s jakými lůzry chodily jejich děti. Byli to žárlivci, podvodníci, náckové a podivíni!

divný přítel
zdroj: Getty Images divný přítel
aktualizováno 29.06.2019, 00:00 | 29.06.2019, 00:00 | doma.cz

Přivedou si vaše děti někdy domů někoho, z koho vůbec nejste nadšené ani vy, ani vás manžel? Pak věřte, že nejste jediní, komu se to stává. Rodiče sepsali příběhy s nejdivnějšími lidmi, které si jejich potomci namluvili a sdíleli je v internetové diskusi.

Rodiče si často představují, že si jejich syn nebo dcera vezmou někoho absolutně bohatého, pohledného, chytrého a bohatého. Realita se však od jejich očekávání obvykle dost liší. Vaše děti budou s největší pravděpodobností chodit s těmi nejpodivnějšími a nejšílenějšími lidmi, kteří se na této planetě vůbec vyskytují. Kdo byli někteří z nich?


1. Když jeho nebo její přítel/přítelkyně mluví do budoucnosti vašeho dítěte


V diskusi sdílel jeden muž zkušenost, se kterou se potýkala jeho sestra. Zbláznila se totiž do kluka, který ji neustále přesvědčoval, aby se vykašlala na svou prestižní školu a raději se přestěhovala do garáže jeho matky. Jejímu otci a bratrovi dalo hodně práce ji přesvědčit, že tohle opravdu nebude ten pravý. O to těžší to bylo, že matka byla z potenciální snachy nadšená a dělala vše proto, aby vztah jí a jejího syna vydržel.


2. Lůzr všech lůzrů


Dcera jedné z diskutujících chodila s mužem, který byl podle jejích slov líný, ulhaný a urážlivý. Nezvládl si ani dodělat střední školu a navíc měl problémy s pitím, opíjel se ještě jako nezletilý a často pod vlivem také řídil. Stejně tak hodně kouřil trávu a skoro po celou dobu jejich vztahu si ještě ke všemu nebyl schopný najít práci. Válel se doma a ani po sobě neuklízel, jednou dokonce udeřil pěstí do zdi a zůstala tam díra. Občas si dal také k hlavě zbraň a dceři dotyčné se smál, že se o něj bojí. Brzy se zjistilo, že tento muž má dvě děti. Každý druhý víkend je měl hlídat, protože se jim však nevěnoval, tak je měla na krku jeho přítelkyně.

 

alkoholik
(Foto: Getty Images)


Aby toho nebylo málo, tak byl tenhle nápadník extrémně žárlivý a své přítelkyni nařídil, aby přerušila kontakty se všemi ostatními muži včetně vlastního otce. Když se s ním dívka konečně rozešla, neobešlo se to bez házení nádobí a rozbíjení nábytku i v domě jejích rodičů. Aby se pak dívka zase zocelila, musela navštěvovat psychoterapeutku.


3. Podvodníci


Sestra jiného muže podle jeho slov chodila snad se všemi lůzry, jako by na ně měla čich. Tím nejhorším byla ale chlápek, který ji přesvědčil ke společnému bankovnímu účtu a pak její naspořené peníze ukradl.


4. Typický ztroskotanec a lhář


Další muž se svěřil s tím, že jeho sestra chodila s mužem, který se nechal zaměstnat v podniku jejího toce. Často mu pak ale vyčítal, že mu dává malou mzdu, což nebyla pravda. Většinu svých peněz utratil za zbytečné hračky a hlouposti. Jeho přítelkyně, tedy sestra diskutujícího, tak musela zaplatit většinu večeří, na které třeba šli. Nakonec si tenhle muž musel od otce své partnerky půjčit peníze, aby se z něj nestal bezdomovec. Řekl si však o víc peněz, než kolik doopravdy potřeboval a to, co bylo navíc, rychle utratil pro své potěšení.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Děti pláčou a vztekají se? Mohou za tím být i TYTO BANÁLNÍ DŮVODY
Rodiče sdílí hlášky, kterými je děti uvedly na veřejnosti do rozpaků
Dojemné: Rodiče sdílí fotky, jak vypadali před dětmi a s nimi


5. Nevzdělanec


Dcera jiného muže, který se zapojil do diskuse, randila s klukem, který neznal rozdíl mezi Sluncem a Měsícem. Myslel si, že je to jeden a ten samý kotouč, netušil, že Měsíc jen odráží světlo a podobně. Z rodiny, ze které pocházel, nikdo nepracoval a na vzdělání se nekladl žádný důraz. Přestože byl milý, tohle byl pro rodiče dívky dost problém.


6. Falešný námořník


Partner další dívky lhal o tom, že je v námořnictvu. Vždycky na nějakou dobu zmizel a tvrdil, že byl nasazen na misi. Nakonec se sice rozešli z jiných důvodů, dívka si to však naštěstí uvědomila a dnes je na sebe naštvaná, že někomu takovému vůbec dala šanci.

 

závislost
(Foto: Getty Images)


7. Žárlivka


Nejen dívky, ale také kluci se někdy zapletou s někým chybným. Bratr jedné ženy začal chodit s dívkou, která byla extrémně žárlivá. Když mu před ní neznámá žena pochválila košili, tak dívka tuhle část oblečení spálila. Také lhala o tom, že dostala zpět svůj řidičák, půjčila si jeho auto a nabourala ho. Nakonec otrávila v důsledku naštvání přítelova psa. Když se o to pokusila poprvé, tak jí to nevyšlo, a tak mu zkusila dát otrávenou vodu ještě jednou. Tentokrát už pes zemřel a kluk se s ní nadobro rozešel. Zničila mu košili, auto a psa.


8. Tetování


Sestra jednoho z komentujících se provdala za muže, který má na zádech vytetované dva hákové kříže. Moc dobře věděl, co to znamená a rozhodně nebyl buddhista, protože se považoval za árijce.


Ještě pořád si myslíte, že si vaše děti mohly vybrat pro život někoho lepšího?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře