Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vztahy mezi sourozenci jsou někdy velmi napjaté. Obzvláště starší děti často žárlí na nové členy rodiny. To ale není případ těchto dvou rozkošných sourozenců, kteří si na první pohled padli do oka. Na starším bráchovi je vidět, že by se pro svou s...

Tahle písnička vám vlije slzy do očí! O čem zpívá brácha mladší sestřičce?

Bratr zpívá
zdroj: YouTube.com Bratr zpívá
aktualizováno 03.02.2018, 00:00 | 03.02.2018, 00:00 | doma.cz

Vztahy mezi sourozenci jsou někdy velmi napjaté. Obzvláště starší děti často žárlí na nové členy rodiny. To ale není případ těchto dvou rozkošných sourozenců, kteří si na první pohled padli do oka. Na starším bráchovi je vidět, že by se pro svou sestřičku rozkrájel, což dokazuje i písničkou, kterou jí zazpíval.

Je krásné vidět, že existuje sourozenecká láska, která nezná mezí. Takové štěstí má i maminka staršího chlapečka, který se naprosto zamiloval do své malé sestřičky. A co by to bylo za lásku, kdyby nedošlo na písničku. Brácha zcela spontánně spustil píseň You are my beautiful od Joe Crockera. Nutno podotknout, že v dětské verzi je ještě dojemnější než v původním provedení.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejlepší zvířecí kamarád? Neuvěříte, jaké zvíře tahle holčička zbožňuje
Miminko se poprvé setkalo s vodou. Jeho reakce vás dostane!
Nejroztomilejší kýchnutí na světě! Dostane vás, co batole prohlásilo

 

Sestřička celé bráchovo vystoupení trpělivě poslouchala a skoro to vypadalo, že si v hlavičce pobrukovala stejnou melodii. Na konci videa dochází i ke krásnému okamžiku, kdy chlapeček dívenku pohladí a dá jí velkou pusu. Ta se mu odvděčí krásným úsměvem. Už teď tušíme, že se z těchto sourozenců stane nerozlučná dvojka.

 

 

Jak se vám písnička líbila? 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře