Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Během mateřské dovolené není moc času na vlastní koníčky a zábavu. Veškerý volný čas rodičů je podřízen dětem a jejich potřebám. Maminka třech dětí, Kate Weiland, však přišla na způsob, jak skloubit náročnou péči o děti spolu se svou zálibou. Výsl...

Tahle rodinka je přímo k sežrání! Čím se proslavila?

Kate Weiland
zdroj: Instagram Kate Weiland
aktualizováno 26.05.2018, 00:00 | 26.05.2018, 00:00 | doma.cz

Během mateřské dovolené není moc času na vlastní koníčky a zábavu. Veškerý volný čas rodičů je podřízen dětem a jejich potřebám. Maminka třech dětí, Kate Weiland, však přišla na způsob, jak skloubit náročnou péči o děti spolu se svou zálibou. Výsledek je víc než famózní!

Kate Weiland vždycky milovala umění a fotografování. Během své mateřské dovolené hledala způsob, jak se k těmto svým zálibám vrátit. Napadlo ji, že by do svých uměleckých děl mohla zakomponovat celou rodinu. Tradičních rodinných fotek je ale požehnaně, a tak musela Kate přijít s neokoukaným nápadem, který má potenciál uspět. Naštěstí ji políbila fotografická múza a my se můžeme kochat nevšedními fotkami, kvůli kterým se nám sbíhají sliny na jazyku.

 

Kate Weiland - 4
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Fotky, které vám vyrazí dech! Co na nich matka tří dětí zachytila?
Nejsilnější fotografie, kterou jste kdy viděli! Co na ní je?
Co s vámi udělá rodičovství? Známe odpověď, která si nebere servítky

 

Kate Weiland - 5
(Foto: Instagram)


Pro své fotky zvolila zajímavou perspektivu, díky které si může její rodinka obléknout sushi, nebo třeba slaninku. Kate říká, že chtěla vytvořit sérii fotek, kterým se za několik let všichni zasmějí. "Mám nekonečně moc nápadů na oblečení a toužím vytvořit nové a nové návrhy," řekla Kate pro BoredPanda. K této sérii přidala Kate i další zajímavé fotografie, které vás pobaví. 

 

Kate Weiland - 10
(Foto: Instagram)

 

Kate Weiland
(Foto: Instagram)

 

Na další fotky se podívejte do naší galerie. 

 

Fotogalerie

1 / 11 Otevřít fotogalerii

 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře