Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Trápí vás, že manžel po letech přibral a nic se sebou nedělá? Přečtěte si spolu inspirativní příběh tohoto muže, který měl přes sto kilo, pak ale kvůli své rodině zhubnul a nyní je z něj svalnatec.

Tento otec zhubnul za 5 měsíců 41 kilo. Je z něj fešák jen kvůli jeho malým dětem

Jeremiah
zdroj: Instagram Jeremiah
aktualizováno 03.08.2019, 00:00 | 03.08.2019, 00:00 | doma.cz

Trápí vás, že manžel po letech přibral a nic se sebou nedělá? Přečtěte si spolu inspirativní příběh tohoto muže, který měl přes sto kilo, pak ale kvůli své rodině zhubnul a nyní je z něj svalnatec.

Lidé s nadváhou v životě často čelí různým překážkám, ať už fyzickým, emocionálním nebo dokonce zdravotním. Mnohdy se cítí slabí a mají malé sebevědomí. Někteří z nich si ale dokážou říct dost a rozhodnout se pro změnu. To dokazuje i příběh tohoto otce od rodiny, Jeremiaha Petersona, který našel tu správnou motivaci. Už nechtěl vážit 132 kilo!

 

Jeremiah
(Foto: Instagram)


Jak začala jeho cesta ke zhubnutí? Když byl ještě obézní, tak se jednou těšil na den strávený s rodinou a naplánoval vzít je na výlet. Avšak místo toho, aby své ženě a dětem dopřál nezapomenutelný zážitek, zcela ho přemohla jeho váha. Došel mu dech a během procházky si musel několikrát udělat přestávku. Dodnes si vzpomíná, jak se tehdy před svými dětmi cítil trapně a pochopil, že už takhle nemůže pokračovat dál.

 

Jeremiah
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Pro zasmání: Otec paroduje instagramové pózy své dcery a filtry s ušima!
Tohle video vás dostane: Umírající otec vede k oltáři svou holčičku (11)
VÍME, jak má správný otec vychovávat dítě


Chtěl mít na tohle životní období, kdy jsou jeho děti ještě malé, hezké vzpomínky. Místo toho ale sám sebe viděl jen jako unaveného a strhaného člověka. Vůbec se vůči své rodině necítil zodpovědně. Nerad se díval na rodinné fotografie, na kterých viděl sám sebe, jak moc je obézní. Zároveň cítil, že i jeho rodina je z jeho nadváhy v rozpacích. V létě třeba vůbec nechodil bez trička, nemohl před lidmi ukazovat své břicho. Nastal čas na změnu.

 

Jeremiah
(Foto: Instagram)


Začal se zabývat různými dietami a každý den chodit do posilovny, úplně také přestal pít alkohol. A výsledek za to všechno úsilí určitě stál. Za pouhých 150 dnů se mu povedlo shodit přes 40 kilogramů. Mnohem důležitější je však to, že mu tahle výzva pomohla změnit nejen velikost oblečení, ale celý jeho dosavadní život. Uvědomil si, jak moc byl před zhubnutím líný, což se ale díky jeho nové disciplíně změnilo a jeho životní styl je teď mnohem aktivnější.

 

Jeremiah
(Foto: Instagram)


Ostatním, kteří by se sebou chtěli něco udělat stejně jako on, radí, aby se ze všeho nejdřív přestali vymlouvat. To, že mají děti, ženu, práci a přátele, ještě není žádným důvodem pro to, aby si lidé nenašli čas i sami na sebe. Pokud by to on sám neudělal a nezhubnul, nikdy by nemohl trávit čas se svou rodinou tak kvalitně, jak by si přál. Nyní je Jeremiah osobním trenérem a pomáhá s váhou všem, kteří to potřebují. O svůj příběh se také podílí na svém Instagramu. Jak se vám jeho nové já líbí?

 

Jeremiah
(Foto: Instagram)

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře