Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máte ve svém okolí dvojčata? Pokud ano, pak nám určitě dáte za pravdu, že se na ně nemůžete vynadívat. Vidět vedle sebe dvě identická těla s rozlišnými vlastnostmi, je opravdu něco úžasného. Podívejte se, jak na jednovaječná dvojčátka zareagoval s...

To je roztomilé! Podívejte se, jak dvojčátka dokonale zmátla svého bráchu

Dvojčata
zdroj: YouTube.com Dvojčata
aktualizováno 18.11.2017, 00:34 | 18.11.2017, 00:34 | doma.cz

Máte ve svém okolí dvojčata? Pokud ano, pak nám určitě dáte za pravdu, že se na ně nemůžete vynadívat. Vidět vedle sebe dvě identická těla s rozlišnými vlastnostmi, je opravdu něco úžasného. Podívejte se, jak na jednovaječná dvojčátka zareagoval starší brácha Landon.

Dvojčata dokážou zmást dospělého člověka, natož malého človíčka. Jenom si představte, že je vám přes jeden rok a rodiče vám domů přinesou místo jedné sestřičky dvě. Ještě ke všemu naprosto stejné. Vůbec se nedivíme, že malý Landon měl pěkně zamotanou hlavu a nedokázal pochopit, co se to děje. Má snad jeho sestra super vlastnosti, a dokáže se ve vteřině přemístit z místa na místo? Nebo už vidí dvojmo?


ČTĚTE TAKÉ:

Chlapeček se dozvěděl, že bude mít sourozence. Neuvěříte, jak zareagoval! VIDEO
Jak utišit brečící miminko? Tenhle tatínek vám předvede chytrý trik!
Silné video plné EMOCÍ! Malý Camden nemá ručičky, přesto se snaží svého sourozence pohladit

 

Věříme, že Landon brzy pochopil, že za všechno může matka příroda, která jeho rodičům nadělila jednovaječná dvojčata. Vždyť není nic hezčího, než když do života vkročí sourozenci, kteří dokážou rozradostnit den.

 

 

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře