Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Australská blogerka Jessica Stein přivedla na svět krásnou holčičku Rumi. Radost bohužel brzy vystřídal strach. Lékaři zjistili, že Rumi trpí vzácným onemocněním chromozomu, které bylo diagnostikováno pouze deseti lidem na této planetě. Teď se mam...

VÁŠ PŘÍBĚH: Moje holčička trpí nemocí, kterou má pouze 10 lidí na světě

Jessica Stein
zdroj: Instagram Jessica Stein
aktualizováno 22.02.2018, 00:14 | 22.02.2018, 00:14 | doma.cz

Australská blogerka Jessica Stein přivedla na svět krásnou holčičku Rumi. Radost bohužel brzy vystřídal strach. Lékaři zjistili, že Rumi trpí vzácným onemocněním chromozomu, které bylo diagnostikováno pouze deseti lidem na této planetě. Teď se maminka na svém blogu svěřila s tím, jak vážnou nemoc společně zvládají.

"Naše dcera se jmenuje Rumi Willis Cooper. Narodila se 28. března 2017 a vážila pouhých 2.03 kg. Od té chvíle se naše životy naprosto změnily. Byl to nejmenší človíček, kterého jsem kdy držela, a zároveň nejsilnější člověk, kterého znám." Jessica říká, že Rumi je plachá a jemná a každého pozdraví obrovským úsměvem, ze kterého vyzařuje moudrost a energie. "Narodila se malá, ale nebyla předčasně narozená. Je jednou z nejvzácnějších dívek na světě. Po komplikovaném a pečlivě sledovaném těhotenství jsme byli poněkud připraveni na to, že ještě nějaký čas strávíme v nemocnici."

 

Jessica Stein - 1
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Bála jsem se, že neuvidím vyrůstat dcerku
VÁŠ PŘÍBĚH: S rakovinou už nebojuji
VÁŠ PŘÍBĚH: Jaký je život pěstounky?

 

Jessica Stein - 2
(Foto: Instagram)

 

"Pomalu ale jistě se sobě navzájem více přizpůsobujeme, jsme sebejistější a soběstační, protože potřeby malé Ru se neustále mění. Ona pomalu roste a je šťastnější, větší a každý den září. Jsem si jistá, že všichni rodiče si myslí, že jejich dítě je nejroztomilejší a nejzábavnější člověk, kterého kdy potkali, ale myslím si, že v našem případě to tak opravdu je! Ona je naše neuvěřitelně silné sluníčko. Jsme tak vděční za velkorysou pomoc, které se nám dostalo od lidí z celého světa. Stále jsme ale na plavbě po drsných vodách."

 

Jessica Stein - 3
(Foto: Instagram)

 

Na svém blogu Jessica popsala komplikace, které ji provázely těhotenství. Jedním z problémů bylo i to, že ji v šestnácti letech srazilo auto. Také dodala, že její těhotenství byl nečekaný zázrak, protože si nebyla jistá, zda by po srážce s autem mohla mít biologické děti."Měla jsem několik pánevních a vnitřních zranění s přetrvávajícími bolestmi, a tak jsem byla varována před tím, že možná nebudu mít vlastní dítě. Přemýšleli jsme o adopci. S partnerem jsme se o tom znovu bavili těsně předtím, než jsem otěhotněla.

 

Jessica Stein - 4
(Foto: Instagram)

 

Jessica vysvětlila, že by svůj příběh nikdy nesdílela, kdyby si nemyslela, že je to důležité. "Bojovala jsem s prenatální depresí a doufám, že mluvit o tom, může pomoci nejen mně, ale i ostatním maminkám. Vzhledem k tomu, že Jessica má mnoho sledovatelů, je jasné, že její příběh může zasáhnout a ovlivnit tisíce dalších rodičů v podobné situaci.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře