Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Snad každá maminka ví, že některé dny s malým miminkem jsou velmi náročné. Co se ale stane v momentě, kdy místo jednoho malého uzlíčku máte pět křehoučkých děťátek?

VÁŠ PŘÍBĚH: Život s paterčaty? To si ani neumíte představit!

Paterčata - 7
zdroj: Instagram Paterčata - 7
aktualizováno 05.04.2018, 00:02 | 05.04.2018, 00:02 | Doma.cz/tvnoviny.sk

Snad každá maminka ví, že některé dny s malým miminkem jsou velmi náročné. Co se ale stane v momentě, kdy místo jednoho malého uzlíčku máte pět křehoučkých děťátek?

Hrátky přírody jsou občas nepochopitelné. Zprvu to vypadalo, že Briana a Jordan Turnerovi z Kentucky nikdy nebudou mít vlastní děti. Briana měla problém s otěhotněním, a tak musel pár navštívit nespočet odborníků. Naštěstí se zadařilo a dnes doma mají hned pět malých zázraků. Seznamte se s Zoey Hart, Dakotou Faith, Hollyn Grace, Asher Blaze a Gavinem Lane.

 

Paterčata - 11
(Foto: Instagram)

 

Manželům s dětmi pomáhá zejména Brianina máma a jedna chůva. Za jeden den dokážou děti vystřídat i 20 různých "outfitů" a zničit 60 plen. Týdenní nákup představuje zcela plný vozík dětských výživ a jiných potravin. Na kuchyňské lince mají pravidelně připravených 40 lahví s mlékem. "Je to naprosto šílené. Doma nemám ani chvilku klidu. Krmím je téměř každou půlhodinu. Když skončím s posledním dítětem, to první je opět hladové. A stále dokola," prozradila Briana.

 

Paterčata - 10
(Foto: Instagram)


ČTĚTE TAKÉ:

To je roztomilé! Podívejte se, jak dvojčátka dokonale zmátla svého bráchu
VÁŠ PŘÍBĚH: Hledá se tatínek mých dvojčátek! Proč zmizel?
Maminka dvojčat Míša Maurerová: Těhotenství s paterčaty si neumím představit!

 

Paterčata - 3
(Foto: Instagram)

 

S dětmi zatím ven příliš nechodí, protože mají slabou imunitu, ale když se tak stane, poutají na ulici velkou pozornost. "Museli jsme si koupit dodávku, protože bychom se do normálního auta nevešli.“ Mít velkou rodinu je i finančně náročné, obzvláště když rodiče musí platit pečovatelku. Už teď Briana a Jordanem ví, že se časem musí přestěhovat do většího domu. Asi vás nepřekvapí, že rodiče rozhodně neplánují pořídit svým paterčatům dalšího sourozence.

 

Další fotky paterčat naleznete v naší galerii.

 

Fotogalerie

1 / 11 Otevřít fotogalerii

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře