Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doktoj Áda Větvička z Okresního přeboru se stal oblíbenou postavou. Jaký je jeho představitel Leoš Noha? Umí říkat r?

Áda Větvička: Sníh mám rád, když se na něj dívám z baru

Okresní přebor - Adolf Větvička (Leoš Noha)
zdroj: TV Nova Okresní přebor - Adolf Větvička (Leoš Noha)
aktualizováno 23.12.2010, 00:28 | 23.12.2010, 00:01 | Nova.cz / doma.cz/em

"Doktoj" Áda Větvička z Okresního přeboru se stal oblíbenou postavou. Jaký je jeho představitel Leoš Noha? Umí říkat "r"?

Legendárního veterináře ze seriálu Okresní přebor představuje herec Leoš Noha. Písmeno "r" ve skutečnosti umí vyslovit naprosto bez chybičky, což také na našem videu s radostí předvede na jadrném českém slově, hádejte, na kterém.

 

Okresní přebor - Áda Větvička
(Foto: TV Nova)

 

 ČTĚTE TAKÉ:

Okresní přebor: Vánoce předsedy Vorla

Vánoční besídka Ordinace: dárky se losovaly

Jakub Štáfek: Ježíšek byl pro mě létající vousatý pán

 

"Mluvím normálně, r říkám," usmívá se Leoš Noha. "Občas na mě někdo v metru pořvává: Nazdaj! Na vadě řeči trval režisér Honza Prušinovský, já mu to vymlouval, připadalo mi to laciný," vzpomíná. "On chtěl, abych ráčkoval, což se mi nechtělo. Pak přišla kolegyně Marika Procházková s tím, že bych mohl říkat j namísto r. A to byla dobjá pjáce," směje se herec.

 

PODÍVEJTE SE NA VIDEO:

 

 

V seriálu byl "doktoj" velkým svůdcem žen, letí na Leoše Nohu ženy také v civilním životě? "V osobním životě už to není takové, jako to bývalo," svěřuje se Leoš Noha. "Pětačtyřicítka už mi klepe na dveře, už to není takovej tělocvik," vysvětluje seriálový veterinář.

 

Jaké bude mít Vánoce? "Normální klasiku: salát, rybu, rybí polévku, pohádky v televizi, já na gauči, nádhera," těší se. "Divákům přeji, ať je začátkem ledna ta kocovina co nejlehčí a těch kilogramů ať nepřibude příliš mnoho. Sám sobě přeji, abych se měl tak, jak si zasloužím," uzavírá se smíchem Áda Větvička z Okresního přeboru.

 

CHVILKA POESIE S ÁDOU VĚTVIČKOU:

 

 

 Okresní přebor

 
9 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře