Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Herečka Adéla Gondíková (38) konečně prožívá velkou lásku, a to dokonce s princem z Popelky, což je o to romantičtější. Velké štěstí je však zkaleno neúprosnou nemocí.

Adéla Gondíková: VÁŽNÁ NEMOC přítele!

aktualizováno 02.05.2012, 09:53 | 02.05.2012, 09:01 | doma.cz

Herečka Adéla Gondíková (38) konečně prožívá velkou lásku, a to dokonce s princem z Popelky, což je o to romantičtější. Velké štěstí je však zkaleno neúprosnou nemocí.

Novým životním partnerem půvabné herečky a moderátorky - znáte ji i z Ordinace v růžové zahradě, kde hraje sekretářku ředitele - je krasobruslař a olympionik David Vincour (28), píše o tom deník Aha!

 

Adéla Gondíková
(Foto: Korzo)

 

David Vincour ztvárňuje postavu prince v populárním muzikálu na ledě Popelka. Štěstí, které Adéla momentálně prožívá, je tak velké, že ji netrápí ani fakt, že její milý bojuje s vážnou nevyléčitelnou nemocí. Lékaři mu identifikovali Crohnovu chorobu (chronické zánětlivé onemocnění trávicího traktu), při následné operaci přišel o 20 centimetrů tlustého i tenkého střeva.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Nehody celebrit. Padají jako hrušky

MÓDNÍ POLICIE : Kočí a Peake vypadají jako tetky 

Nová prsa, nové rty. Občas se to nepovede!

 

"Jsem šťastná a zamilovaná,“ říká půvabná tmavovláska. S přítelem se seznámila vzhledem k tomu, že i ona účinkuje v Popelce na ledě. "Nejvíce si rozumím se sourozenci Gondíkovými. S Daliborem jsme navíc narození ve stejný den, i když v jiný rok,“ svěřil se před časem Vincour. Ačkoli v muzikálu hraje prince, jeho život rozhodně není pohádkový!

 

 

"Zjistili mi před pěti lety Crohnovu chorobu,“ prozradil mladý muž, který absolvoval bezpočet operací, bylo mu odebráno 20 centimetrů tlustého i tenkého střeva a poté musel tři měsíce ležet v nemocnici.

 

Nová moderátorka pořadu Tescoma s chutí - Adéla Gondíková

 

"Začalo to hnisat. Ráno vždy přišel doktor s malou lžičkou a z jizvy mi odebíral mrtvou tkáň, aby se to mohlo léčit. V té době jsem si sáhl na dno. Měl jsem asi devětačtyřicet kilo, nemohl jsem chodit, protože jsem prakticky neměl břišní svaly,“ popisoval mladík. O lásce k Adéle toho však řekl mnohem méně: "Chodíme ven i s Nelinkou, ale jsme jenom přátelé,“ sdělil opatrně.

 

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře