Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Hvězda seriálu Ulice Tereza Bebarová si dnes z porodnice v Podolí odvezla prvorozenou dceru Klaudii Kotmelovou, která se narodila ve čtvrtek 14. června ve 22 hodin.

Tereza Bebarová si odvezla Klaudii z porodnice domů

Tereza Bebarová v porodnici
zdroj: TV Nova Tereza Bebarová v porodnici
aktualizováno 19.06.2012, 14:48 | 19.06.2012, 14:33 | TN.cz / kos/doma.cz

Hvězda seriálu Ulice Tereza Bebarová si dnes z porodnice v Podolí odvezla prvorozenou dceru Klaudii Kotmelovou, která se narodila ve čtvrtek 14. června ve 22 hodin.

Tereza na porod vzpomíná v dobrém, i když byl podle jejích slov trochu dlouhý a vyčerpávající: "Klaudinka měla vlastní názor na to, kdy přijít na svět, dlouho se jí do toho nechtělo. Musím proto poděkovat panu doktoru Jiřímu Hanáčkovi a celému týmu podolské nemocnice, že jí v příchodu na svět pomohli. Také mi moc pomohl přítel, který se mnou u porodu byl,“ popisuje své první dojmy herečka.

 

PSALI JSME:

 

Hvězda Ulice Tereza Bebarová porodila holčičku

Tereza Bebarová: Za pár dní rodím!

Těhotná Tereza Bebarová ukázala bříško

 

Podívejte, jak ukázala bříško:

 

Fotogalerie

1 / 11 Otevřít fotogalerii

 

Na otázku, komu je Klaudie podobná, zatím novopečení rodiče nedokáží s jistotou odpovědět: "Myslím, že pusu má po tátovi, ten zbytek nevíme, to se asi teprve uvidí,“ řekla se smíchem představitelka Světlany Nyklové.

 

Tereza Bebarová v porodnici
Tereza Bebarová bude krásnou maminkou (Foto: TV Nova)

 

A kdy se Tereza vrátí do Ulice? Jak sama řekla, pevně doufá, že v následujících dnech ji čeká jen klid, kojení, přebalování a mateřské povinnosti. S postavou Světlany tvůrci rozhodně počítají a Tereza se tedy na plac vrátí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Příběh lásky Terezy Bebarové, hvězdy seriálu Ulice

 

Nyní se chce ale plně věnovat péči o dceru, v čemž se jí uliční tým snaží vyjít maximálně vstříc a mluvit o termínu jejího návratu je tedy zatím předčasné.
 

Takhle si Tereza užívala těhotenství:

 

 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

marie 15:12 19.06.2012
Přejí Vám z celého srdce jen to nejlepší at je zdravá a vy jste štastný.