Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máme pro vás bohužel špatnou zprávu: Ve čtvrtek uvidíme na obrazovkách televize Nova poslední díl Ordinace v růžové zahradě 2.

Divačky v šoku: Ordinace končí?!

Ordinace: Svatba Gábiny a Filipa
Ordinace: Svatba Gábiny a Filipa
aktualizováno 20.06.2012, 00:00 | 20.06.2012, 00:00 | doma.cz/em

Máme pro vás bohužel špatnou zprávu: Ve čtvrtek uvidíme na obrazovkách televize Nova poslední díl Ordinace v růžové zahradě 2.

Pak máme ovšem i dobrou zprávu, neboť se samozřejmě jedná jen o poslední díl Ordinace před prázdninami. Proto není třeba se děsit, že by natolik oblíbený pořad zmizel z obrazovky. Ani by nemohl, divačky by to zcela jistě nedovolily.

 

Filip Tomsa hovoří o svatbě. Podívejte:

 

 

Dramata, která se v Ordinaci nyní odehrávají, skutečně nelze vyřešit v rychlosti před prázdninami, budou rozvíjeny pochopitelně i v další sezóně, na kterou si ovšem musíme počkat až do září.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Tereza Bebarová si odvezla Klaudii z porodnice domů

Hvězda Ulice Míša Maurerová se vdala

Zuzana Vejvodová o své roli: Když se láska změní v peklo

 

A dějí se věci vskutku nečekané a neuvěřitelné. Věřili byste například, že si těhotná zdravotní sestřička Gábina Šímová, tak zamilovaná do otce děťátka, doktora Hanáka, vezme za muže někoho úplně jiného? Skrytým viníkem všeho je samozřejmě zloduch ze všech největší - doktor Švarc.

 

Hanák se vrátil! Podívejte:

 

 

Taková to byla láska, Gábina a Hanák pro sebe byli jako stvoření. Idylu ovšem zlomyslně rozbořil sobecký Švarc. Tajil důkazy Hanákovy neviny v případu tragické události v nemocnici a vydíral Gábinu společnou nocí.

 

PSALI JSME:

 

Popelka Šafránková (59) slaví narozeniny. Řádila!

Těhotná Krainová zvažuje liposukci. Těžko uvěřit! 

 

Ordinace: Svatba Gábiny a Filipa
Svatba Gábiny a Filipa

 

Z lásky k Hanákovi souhlasila, chtěla ho dostat z vězení, za onu noc jí měl Švarc poskytnout důkaz jeho neviny. Psychicky ji zdeptal, pohrál si s ní, ale k ničemu nedošlo. Jenže Hanák se o tom dověděl, neunesl to a zmizel - aniž tušil, že je s ním jeho milá v jiném stavu.

 

Rozhovor s Martinem Zounarem o zlém Švarcovi:

 

 

Také v posledním - čtvrtečním - díle oblíbeného seriálu se odehraje bezmála horor. Co už si ubohá Zdena Tichá vytrpěla s dlouholetou touhou po dítěti a následně s rizikovým těhotenstvím. A nyní přijde to nejhorší - předčasný porod. Lékaři budou bojovat o život rodičky i dítěte. Nezbývá než doufat, že jejich boj dopadne dobře...

 

  

Více na ordinaci v růžové zahradě

 
12 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Irena 10:38 16.11.2017
Hurá, konečně ta blbost končí. Nekonečná kravina.
Samantha_Carter 10:10 09.08.2012
Huráááá, jdu otevřít sklenku sektu, konečně ta kravina skončí!!
Samantha_Carter 10:09 09.08.2012
Recenze: http://www.csfd.cz/film/215294-ordinace-v-ruzove-z...
yvonna 20:00 25.06.2012
skvělý seriál!!!Jediné na co jsem večer kromě TN koukala.Můžete si říkat co chcete .Komu se nelíbí ,ať se na to nedívá a přepne !!
yvonna 19:59 25.06.2012
skvělý seriál!!!Jediné na co jsem večer kromě TN koukala.Můžete si říkat co chcete .Komu se nelíbí ,ať se na to nedívá a přepne !!
ertauff 09:52 24.06.2012
Jako chlap mohu říci,že se mi seriál vcelku líbí, a také chápu,že kdo ho neviděl od začátku může mít na to negativní názor, ale myslím, že jsou i větší nesmysly v nabídce všech TV!
Proto mě vadí prázdninový výpadek,kterým nám pravidelně servíruje NOVA a nahrazuje seriál jinými reprízami a většími stupidními pořady!
Ale to je bohužel jejich slabina na kterou si už musíme zvyknout!
Vera 21:59 21.06.2012
Už se těším na září, kdy budete pokračovat. Ordinace super, ale těším se i na farmu a bude tak dobrá jako na Markize.
JA 21:12 21.06.2012
A na co se ted proBoha ziveho budou ty ceske nanynky divat???
Mystt.19 20:46 21.06.2012
No hurááá konečně ta kraivna skončí!!!!
jarik 14:42 21.06.2012
Myslím, že kdyby se televize zrušila, tak se pomalu nic nestane. Filmy nic moc, legrace - to je hrůza. Někdy vysílá ČT 2 něco solidního, ale také se kazí.
1 2 3