Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ve středečním díle seriálu Expozitura - s názvem Pašeráci - uvidíte vedle obvyklých akčních scén i velkou romantiku a velkou erotiku!

Hana Vágnerová z Expozitury skončí v posteli s kolegou!

aktualizováno 23.11.2011, 12:24 | 23.11.2011, 00:00 | doma.cz/em

Ve středečním díle seriálu Expozitura - s názvem Pašeráci - uvidíte vedle obvyklých akčních scén i velkou romantiku a velkou erotiku!

My diváci jsme čekali, že se to stane, ale čekali jsme dlouho. Parťáci Dan Chládek (Robert Jašków) a Tereza Hodačová (Hana Vágnerová) si dlouho nemohli přijít na jméno.

 

Častovali se nadávkami, výsměchem, ironickými narážkami. Nicméně nenávist se občas změní v lásku, zvláště ve vypjatých situacích. Danovi šlo o život a Tereza si uvědomila, jak velice se o něho bojí...

 

Expozitura - 12. díl - Pašeráci - 2
(Foto: TV Nova)

 

A tak se ve středečním díle s názvem Pašeráci můžeme těšit na velké sblížení policistky Terezy a policisty Dana. A rozhodně nehovoříme o přátelství, nýbrž o sexu!

 

Expozitura - 7

 

Zeptali jsme se přímo herečky Hany Vágnerové, jak na natáčení intimností vzpomíná. "Bylo to už před třemi lety, dávno," řekla našemu magazínu půvabná hnědovláska. "Znali jsme se, byli jsme kamarádi, strávili jsme předtím spolu spoustu času při práci," říká.

 

Expozitura - 3

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Skutečná policistka z Expozitury: Strach si nepřipouštím

Hana Vagnerová z Expozitury: Můj kluk je úplně super!

Robert Jašków z Expozitury není ženatý. Ale zadaný ano...

Sexy Robert Jašków je tatínkem tří dětí!

 

Není totiž žádnou výjimkou situace, kdy jsou herci spolu kvapně seznámeni a vzápětí uhánějí do postele: točit choulostivou scénu. "To musí být nepříjemné, ale nebyl to náš případ," podotýká představitelka policistky Terezy Hodačové. "Ale nadšená jsem samozřejmě nebyla, tyhle scény nikdo nevyhledává, to vůbec," ujišťuje Hana Vágnerová.

 

Helena Káhnová
(Foto: Oficiální zdroj)

 

DÍVEJTE SE:

EXPOZITURA: Sex Dana a Terezy! Dívejte se hned!

 

"Předtím už jsme spolu točili půl roku, nebylo těžké hrát nějaký vztah," prozradila Hana. Co na to ovšem její přítel? Herečka má totiž vážnou známost... A pro partnera asi není příjemný pohled na svou dívku v cizí posteli, i když je to jenom "jako" - v televizi. "Myslím, že nežárlí, nemá proč, tohle vůbec neřešíme," domnívá se Hana Vágnerová.

 

 

Předobrazem pro její roli byla skutečná postava policistky Heleny Káhnové, jejíž vztah s kolegou byl trochu jiný, než je tomu u kolegů seriálových. "My už jsme spolu dávno žili," prozradila nám Helena Káhnová. "Pracovali jsme spolu od pětadevadesátého roku, i chodili. Když začaly ty původní loupeže kamionů a únosy podnikatelů, to už jsme spolu žili..."

 
10 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Pája 10:48 23.11.2011
No už bylo načase,jsou oba dva velcí sympaťáci.V dnešní stresové době je trošku romantiky potřeba.Jinak seriál nemá chybu,jen člověk nesmí myslet na to že je to bohužel skutešnost.