Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Míša Maurerová, dlouholetá hvězda seriálu Ulice, se oblékla do bílého a řekla Ano svému vyvolenému.

Hvězda Ulice Míša Maurerová se vdala

Hvězda Ordinace Míša Maurerová se vdala - 11
zdroj: Oficiální zdroj Hvězda Ordinace Míša Maurerová se vdala - 11
aktualizováno 18.06.2012, 12:28 | 18.06.2012, 11:47 | doma.cz/em

Míša Maurerová, dlouholetá hvězda seriálu Ulice, se oblékla do bílého a řekla Ano svému vyvolenému.

Michaela Maurerová si po desetiletém soužití vzala otce společných tříletých dvojčátek Magdalenky a Pepy, Milana Kožíška. Na zámek Zbiroh bylo pozváno 125 dospělých a 25 dětí, pouze nejbližších přátel a příbuzných. Mezi pozvanými přáteli jsme viděli Štěpánku Duchkovou, Ester Janečkovou, Vlastu Korce nebo Jakuba Vágnera.

 

Podívejte se, jaká byla svatba:

 

Fotogalerie

1 / 21 Otevřít fotogalerii

 

Obřad proběhl za nádherného počasí v zahradním altánu, za hudebního doprovodu Ave Maria. Vzápětí po obřadu všichni účastníci vypouštěli balonky se vzkazy a přáními.

 

Poté se odebrali do Muchova sálu na pozdní slavnostní oběd. Pečlivě vybrané menu obsahovalo marinovaného lososa s norským dipem, hovězí čaj se scherry pod čepicí, pečený telecí hřbet na smržovém ragú a bavorský krém na aromatických jahodách s růžovým pepřem.

 

Hvězda Ulice Míša Maurerová se vdala - 18
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Večer se hosté přesunuli do zámecké restaurace a griloval se mimo jiné i divoký kanec. Je zajímavé, že veškerá vína byla ze strání ženicha a nevěsty a podle kmitání číšníku všem chutnala. V restauraci hrála kapela, která umí všechny světové hity, a tak parket byl plný i dlouho po půlnoci. Zážitkem pro všechny byl obrovský ohňostroj a hlavně děti si užívaly, že mohly pořádně flámovat.

 

Hvězda Ordinace Míša Maurerová se vdala - 9
(Foto: Oficiální zdroj)

 

A co nám sdělila právě vdaná paní Kožíšková? "Metamorfóza z Maurerové na Kožíškovou, o to se postarala Veronika Benešová, která dovedla za čtyři dny ušít nádherné bíle šaty a Bára Nevidská ze studia Sunface, která mně dokázala nalíčit tak, abych vypadal vyspalá, spokojená, najedená, šťastná, odpočatá a nenervozní nevěsta," řekla zářící Michaela.

 

Hvězda Ulice Míša Maurerová se vdala - 21
(Foto: Oficiální zdroj)

 

"Pro mě to byla svatba snů, sice jsem měla zpočátku nervy, ale pak jsem si to opravdu užila. Nemám ráda ceremonie, ale my to pojali jako jeden velký mejdan, na kterém se rodinný kruh uzavřel. Dříve to bylo tři Kožíškové a jedna Maurerová a teď jsme Kožíškovi všichni. Tak i já si toto jméno mohu napsat na dveře. Také je dobré, že nyní nebudou lidé tápat, zda jsme partneři, nebo jsem slečna. U nás se v zásadě nic nezmění. Naše rodina vždy dobře fungovala a nyní jsme nahlas vykřičeli, že se máme rádi a že spolu chceme být," svěřila se krásná nevěsta.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

ŠOKUJÍCÍ! Královny mastných vlasů

Těhotná Krainová zvažuje liposukci. Těžko uvěřit!

Lucie Vondráčková slaví první výročí svatby

 

"Jak mně manžel sdělil, přeje si nyní, abychom měli ještě jedno manželské dítě, když naše dvojčátka jsou nemanželská. Doma prý teď budu muset více poslouchat a méně mluvit, což u mě bude náročné. A víc vařit, když jsem manželka. Musím říci, že vše bylo fajn, že si všichni udělali čas, i počasí jsme si tam nahoře objednali báječné," libovala si Míša, nyní již Kožíšková.

 
104 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

brouk pytlík 18:57 18.06.2012
Třeba se vdala že neměla peníze nebo žeby kvůli tomu že ji svědila K U N D A ????