Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobotovi na dovolenou nejedou a paní Adriena Sobotová nám exkluzivně vysvětlila, proč: herec Luděk Sobota bude natáčet film podle seriálu Okresní přebor.

HVĚZDY V LÉTĚ: Luděk Sobota točí Okresní přebor

Luděk Sobota s Adrienou Sobotovou
zdroj: Oficiální zdroj Luděk Sobota s Adrienou Sobotovou
aktualizováno 22.07.2011, 12:52 | 22.07.2011, 00:01 | doma.cz/em

Sobotovi na dovolenou nejedou a paní Adriena Sobotová nám exkluzivně vysvětlila, proč: herec Luděk Sobota bude natáčet film podle seriálu Okresní přebor.

"V létě budeme doma a trávíme ho pracovně," prozradila magazínu doma.cz manželka Luďka Soboty, paní Adriena Sobotová. "Luděk točí pohádku Tajemství staré bambitky, kde hraje písaře. A od začátku srpna začne točit film Okresní přebor." Film vzniká na základě stejnojmenného seriálu, který se loni vysílal na Nově. Luděk Sobota tu neopakovatelně ztvárnil kapitána vesnického fotbalového mužstva Václava Orla.

 

Dobrou zprávu, totiž že se podle již kultovního seriálu bude skutečně točit film, se Sobotovi dověděli asi tak před čtrnácti dny. "Měli jsme velkou radost, ale nedá se říct, že bychom to nějak oslavovali," řekla nám Adriena Sobotová. "Natáčet se bude asi zase na Berounsku, tam, co předtím," dodala.

 

Okresní přebor - Václav Orel (Luděk Sobota)
Okresní přebor - Václav Orel (Luděk Sobota). (Foto: TV Nova)

 

"A tak manžel horečně pracuje, ale ani mi nijak zvlášť nechybí. Aspoň mám čas na svoje koníčky. A jsme si vzácnější," míní Adriena Sobotová, která má v úmyslu zasvětit léto jednomu ze svých největších koníčků: vyrábění šperků z korálků. A nejen to. "Miluji zahradní práce," svěřila se. "Jsem schopná se na zahradě sedřít, chci udělat všechno najednou, což opravdu nejde."

 

Letošní velkou dovolenou má vlastně už za sebou, v lednu byli s manželem v Indonésii a Malajsii. Mají ve zvyku cestovat právě v lednu, léto trávívají v Praze nebo na chalupě na Berounsku. "Na Jávě byla zrovna činná sopka a celou vesnici zasypaly kameny a zalilo bahno," vzpomíná Adriena Sobotová na to, co ji na letošní exotické dovolené vyděsilo. "Poprvé v životě jsem viděla kameny jako domy a lidi, kteří přišli o všechno."

 

ČTĚTE TAKÉ:

Blondýna a bruneta: Po čem vlastně muži touží?

HVĚZDY V LÉTĚ: Ivana Jirešová bude uklízet celý dům!

 

V září možná pojedou do Gruzie a další cestovatelský sen jménem Srí-Lanka si pravděpodobně splní napřesrok. Z dlouhých letů naštěstí ani jeden z nich nemá obavy. "Necháváme to osudu," říká se smíchem Adriena Sobotová.

 

Luděk Sobota s Adrienou Sobotovou
Manželé Sobotovi. (Foto: Oficiální zdroj)

 

Kam jezdila jako malá holka? "Na chatu a na tábory, jako všichni. Zbožňovala jsem tábory, jezdívala jsem i na dva turnusy za sebou, když to šlo. Byla jsem v kolektivu oblíbená, bavilo mě to. Taky jsem byla jednou v Rumunsku a jednou v Maďarsku, tehdy to do ciziny příliš nešlo. Tatínek a dědeček žili v Americe, a tak jsem se pak v devatenácti letech podívala do Ameriky, a to byl pro mě docela šok," uzavírá manželka Luďka Soboty.

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře