Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Léto bohužel uteklo jako voda, ale může vás potěšit, že se seriály vracejí na obrazovky. Víme, co vás čeká v Ordinaci!

JE TO TADY! Ordinace se vrací! Bude Mázl dědečkem a Zdena milenkou?

Ordinace: Richard Varga a Zdena Suchá
zdroj: TV Nova Ordinace: Richard Varga a Zdena Suchá
aktualizováno 21.08.2013, 00:00 | 21.08.2013, 00:00 | doma.cz/em

Léto bohužel uteklo jako voda, ale může vás potěšit, že se seriály vracejí na obrazovky. Víme, co vás čeká v Ordinaci!

Už z deváté sezóny Ordinace v růžové zahradě 2 se budeme pravidelně radovat od úterý 27. září, a to ve stejném rytmu, jak jsme zvyklí odjakživa. Což znamená, že úterky a čtvrtky budou zkrátka patřit, jak také jinak vašemu oblíbenému seriálu z lékařského prostředí.

 

A ten začne vskutku ve velkém stylu. Velká bomba bude odpálena hned na začátku, asi ani neuvěříte, jak obrovská. Bude se jednat o těhotenství u Mázlů. Přesně tak, nešťastný Jakub Mázl se dozví, že ho potkala ta radost, že bude tatínkem... Z čehož by se teoreticky jistě radoval, kdyby však nebyl ještě dítě a kdyby budoucí mamince nebylo pouhých patnáct!

 

Ordinace: Herec Ladislav Ondřej alias Jakub Mázl
(Foto: TV Nova)

 

PSALI JSME:
JAK BYDLÍ SLAVNÍ aneb Na návštěvě u Lukáše Hejlíka z Ordinace

Radim Fiala z Ordinace: Dva roky jsem byl na dně a čekal na telefon!

Berenika Kohoutová: Mamánka nechci za nic na světě!

 

A to ještě není zdaleka všechno, jsou tady další "jobovky": na interrupci je pozdě a zmíněná patnáctiletá budoucí maminka je ještě ke všemu dcera vojensky řízného pana Kaliny, který si vždy zakládal na nesmírně přísné výchově a který onen fakt o těhotenství školačky patrně neunese...

 

Snad si vzpomínáte, že otec Lindy Kalinové (15), Gustav Kalina, je bývalý armádní důstojník, jehož výchovné zásady jsou prastaré a nahánějící strach. Jak se vysloužilý voják zachová ke skutečnosti, že jeho patnáctiletá dcerka čeká miminko? Hrůza pomyslet!

 

PSALI JSME:
NOVÁ SEZÓNA ORDINACE: Co čeká Hanáka s Gábinou? Zase peklo?
NOVINKY V ULICI: Světlana a Lumír. Mají ještě naději?!

 

Mázlovi
(Foto: Nova.cz)

 

A kdo to zřejmě také neunese, bude i tatínek Jakuba Mázla, gynekolog Čestmír Mázl. Jak se vlastně mohlo stát, že syn gynekologa nebyl poučen o nejzákladnějších pravidlech výchovy k rodičovství, o níž rodiče vyprávějí už dětem v nižším školním věku?

 

Co řekne Čestmír Mázl tomu, že se stane dědečkem? Na to si musíme počkat až do začátku další řady Ordinace, ale že se rozčilí, na to můžete vzít jed!

 

Sledujte seriály TV Nova na VOYO

 

Těhotenství u Mázlů však nebude jediná bomba hned na rozjezdu nové sezóny. Ta další se jmenuje: Zdena má chlapa! Přesně tak, vzorná lékařka Zdena Suchá chytila druhý den a oplácí nevěrnému manželovi touž mincí. Je to pravda, Zdena si najde milence.

 

Mároš Kramár o své postavě:

 

 

A není jím nikdo jiný než charismatický doktor ze Slovenska, kterého ztvárňuje o nic méně charismatický slovenský herec Mároš Kramár... Jak se s touto situací vyrovná Zdenin stále ještě manžel, primář David Suchý (Jan Čenský), který se odstěhoval k milence Renatě? Pravděpodobně to bude snášet těžce.

 

Anketa
Je podle vašeho názoru rozchod Zdeny a Davida definitivní?
190 hlasů
Ano.
73 hlasů
Ne.
Hlasovalo 263 lidí
 

 

Ordinace v růžové zahradě 2: Dana morávková - 2
(Foto: Nova.cz)

 

Milenka, ke které se nastěhujete, začne pomaličku ztrácet kouzlo, vkrádají se první hádky, první rozpory, první rozčarování, a David začíná pomalu nostalgicky vzpomínat na to, že jim vlastně se Zdenou nebylo zle. Vychovávali krásné děti, Zdena byla svědomitá, pečlivá, chytrá, navíc měla prestižní povolání a dobře vypadala... Ovšem začne-li David pomýšlet na návrat, zároveň ho jistě napadne, že už je možná pozdě...

 

Více na ordinaci v růžové zahradě

 
11 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře