Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zlata Adamovská tvrdě pracuje, natáčí Ordinaci, hraje v divadle, má za sebou komplikovaný rozvod. Proto je dovolená naprosto nezbytná...

Kam (a s kým) jede Adamovská na dovolenou? Víme!

Zlata Adamovská a Petr Štěpánek
zdroj: Oficiální zdroj Zlata Adamovská a Petr Štěpánek
aktualizováno 10.03.2012, 00:00 | 10.03.2012, 00:00 | doma.cz/em

Zlata Adamovská tvrdě pracuje, natáčí Ordinaci, hraje v divadle, má za sebou komplikovaný rozvod. Proto je dovolená naprosto nezbytná...

Představitelka doktorky Běly Valšíkové z Ordinace v růžové zahradě 2 toužebně čeká na léto. Má tolik práce, že se už nemůže dočkat zaslouženého odpočinku. V současné době Zlata Adamovská neví, co je volný čas.

 

"Natáčím Ordinaci v růžové zahradě a do toho další seriál," svěřila se herečka deníku Aha! "Večery trávím v divadle. K tomu dabing. Je toho opravdu moc! Volný čas opravdu žádný nemám," povzdychla si populární herečka.

 

Zlata Adamovská a Petr Štěpánek
(Foto: Oficiální zdroj)

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Čvančarová a jiné maminky s kočárky to mají těžké

Těhotná Bebarová: nevolnost při natáčení!

Štáb maskuje mé těhotenství, říká Martha Issová

 

Nejlepší relaxací je pro Zlatu Adamovskou cestování. "Zajedu třeba do některé světové metropole a prožiju tam několik dní," říká o tom, jak trávívá vysněné volno. "Moc ráda bych vyrazila do Toskánska, snad se mi to povede," dodává.

 

Zlata Adamovská a Petr Štěpánek
(Foto: Mediafax)

 

Kdo ji bude po dobu vytoužené dovolené dělat společnost? Dospělé děti mají patrně zcela jiné plány, velmi pravděpodobně ji doprovodí kolega Petr Štěpánek, jemuž nedávno zemřela manželka, režisérka Vlasta Janečková.

 

 

Petr Štěpánek a Zlata Adamovská jsou velmi dobří přátelé a zároveň kolegové, léta spolu hrají v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 manžele Eduarda a Bělu Valšíkovy. Zatímco v seriálu prochází jejich vztah těžkou krizí a rozvodem, ve skutečnosti si dobře rozumějí.

 

Vztah Eduarda a Běly je v krizi

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

hanalad 14:21 10.03.2012
Budiž jim dopřáno!!!