Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Lucie Benešová hraje v seriálu Gympl takovou zástupkyni ředitele, až by ji měl divák chuť aspoň malou chvilku škrtit.

Lucie Benešová: V Gymplu potvora, v civilu máma čtyř dětí

Gympl: Lucie Benešová
Gympl: Lucie Benešová
aktualizováno 18.09.2012, 00:00 | 18.09.2012, 00:00 | doma.cz/em

Lucie Benešová hraje v seriálu Gympl takovou zástupkyni ředitele, až by ji měl divák chuť aspoň malou chvilku škrtit.

Lucie Benešová je výborná herečka a v Gymplu si zahrála svůj pravý opak: ukřičenou kariéristickou potvoru, která myslí jen na to, jak by ostatním uškodila a jak by se po jejich zádech vyšplhala výš a výš.

 

Postava se jmenuje Eva Lenerová a je vyloženě záporná. Manželovi doma rozkazuje jako generál, syna rozmazluje a v zaměstnání škodí, jak to jen jde. Na školní půdě má jeden hlavní cíl – vyštípat z ředitelského křesla ředitele Matulu alias Starýho a začít sama vládnout gymnáziu.

 

Lucie Benešová
(Foto: Archiv TV Nova)

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Štíhlá a krásná Michaela Kuklová: prozradila recept na půvab!

Proměny účesů Ivany Jirešové. Mívala i červené vlasy!

Krásná Markéta Plánková: Starám se o šest dětí!

 

Připomeňte si, jaká byla v Ulici:

 

 

Divák mívá tendenci propadnout dojmu, že postava má tytéž vlastnosti jako její představitel. Ale to byste se u Lucie Benešové mýlili. V civilu se jedná o obětavou maminku čtyř dětí a milující manželku herce Tomáše Matonohy. Pravděpodobně si vzpomínáte, že jste ji vídali i v seriálu Ulice, kde hrála milenku Bedřicha Lišky Lucii - která mu obrátila život naruby a rodině odvedla tátu.

 

Lucie Benešová jako Eva Lenerová

 

Ale můžete být úplně klidní: v reálném životě je Lucie Benešová skutečně opakem nesnesitelné paní zástupkyně. Kdyby byla kariéristka, sotva by se stala čtyřnásobnou maminkou.

 

Manželovi Tomáši Matonohovi nedávno porodila dceru Lauru, ještě spolu mají syna Štěpána. Do pěstounské péče si vzali dívenku Sáru a navíc má Lucie z předchozího vztahu s Filipem Blažkem také syna Luciána.

 

Lucie Benešová
(Foto: Archiv TV Nova)

 
29 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře