Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Už druhé miminko během pár dnů přivítali v rodině herci Ordinace v růžové zahradě 2.

Magda Mázlová má dceru Julii! Narodila se na 1. máje

Daniel Častvaj a Markéta Plánková
zdroj: Korzo Daniel Častvaj a Markéta Plánková
aktualizováno 03.05.2011, 17:33 | 03.05.2011, 09:29 | tn.cz / kap

Už druhé miminko během pár dnů přivítali v rodině herci Ordinace v růžové zahradě 2.

V době, kdy se na obrazovce doktorce Magdě Mázlové narodil syn Mikuláš, její představitelka Markéta Plánková přiznala, že čeká dítě v reálném životě. Miminko přišlo na svět minulý týden.

 

"Seriálová doktorka Magda Tárová si na prvního máje nadělila ten nejkrásnější dárek, holčičku Julinku," potvrdila mluvčí seriálu Eva Měšťáková. Informace přišla krátce poté, co se potvrdilo, že Jan Šťastný alias seriálový Dalibor Frynta má vnučku Leontýnu.


ČTĚTE TAKÉ:

Jan Šťastný je DĚDEČKEM! Vnučka se jmenuje LEONTÝNA

Markéta Plánková z Ordinace se tajně vdala

Markéta Plánková: Můj porod byl až příliš netradiční

 

Malé nedělňátko je už druhým potomkem populární herečky. Plánková, která se loni v říjnu provdala za Daniela Častvaje, novináře a mluvčího, má z minulého vztahu s hereckým kolegou Romanem Štolpou dceru Agátu. Častvaj má zase dva syny, takže budou nejspíš mít rušnou domácnost, glosuje deník Blesk.

 

 

Nyní má tedy půvabná herečka doma více než veselo. V postýlce pláče třídenní miminko, dceři Agátě je šest let a chystá se do první třídy a manžel Daniel Častvaj proslul jako vzorný tatínek, který si syny z předchozího vztahu rád a často bere k sobě na víkendy.

 

Třiatřicetiletá Markéta se za pohledného Daniela provdala na podzim v zámku v Dobřichovicích. Byla to tajná svatba, Markéta nestála o to, aby ji obdivovaly davy turistů. Utajení bylo tak velké, že ani automobily nebyly ozdobeny jindy tak obvyklými svatebními stužkami.

 

Ordinace v růžové zahradě 2

 

Těhotenství Markéty Plánkové způsobilo určité problémy také v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Scenáristé horečně přemýšleli, jak upravit Markétinu dějovou linku, když se zjistilo, že v reálném životě otěhotněla právě v době, kdy coby seriálová doktorka Magda Mázlová porodila. Jak tedy "vysvětlit" její rostoucí bříško divákům?

 

Scenáristé obvykle řeší tuto situaci třemi způsoby: buďto těhotenství jednoduše přiznají a postava otěhotní i v seriálu (to by ovšem doktorka Mázlová byla těhotná prakticky nonstop), nebo nechají postavu kamsi odjet, případně dělají, že se nic neděje, a rostoucí bříško se jednoduše schovává: herečka hraje vsedě, vestoje drží krabice či se všelijak předklání...

 

V případě Markéty Plánkové se vše vyřešilo tak, že postava doktorky Mázlové z děje Ordinace poněkud vymizela. O syna Mikyho jí pečuje chůva, která okouzlila oba syny doktora Mázla...

 

Více se o tom, co se právě děje v Kamenici, dozvíte už dnes večer.

 

Více na ordinaci v růžové zahradě

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Modzeg 17:25 03.05.2011
Nalodujte si a vyskusajte si DEMO
ucebneho programu, ktora prehlbuje
Vasu OSOBNU ZASOBU SLOV cudzieho jazyka,
pomocou hry,-na:
Youtube -aephidtechnologies's Channels,
Learn Lanquages with
Aephid CueBrain 6.01.x Cue Card
/FlashCards Android App Demo.

Spojte hru s uzitocnym.