Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Napsala nám naše čtenářka Jitka. Je velkou fanynkou kultovního seriálu Tisíc a jedna noc.

Můj muž se podobá Onurovi – a já se trápím!

aktualizováno 09.10.2012, 00:00 | 09.10.2012, 00:00 | doma.cz/em

Napsala nám naše čtenářka Jitka. Je velkou fanynkou kultovního seriálu Tisíc a jedna noc.

Seriál Tisíc a jedna noc jsem sledovala bez dechu, dá se říci, že mi změnil život. Co jsem se u něho naplakala! Ale všechno dobře dopadlo, krásná dvojice spojila své životy - a já byla šťastna s nimi. Až postupem času přicházím na to, že mám s nimi něco společného. 

 

Onur a Šeherezáda. Podívejte:

 

Fotogalerie

1 / 20 Otevřít fotogalerii

 

Můj muž je vzhledově podobný typ jako Onur. Vlastně hodně podobný, upozornily mě na to kamarádky už v době, kdy se seriál Tisíc a jedna noc vysílal v televizi Nova. Tehdy jsem dostala záchvat smíchu, myslela jsem, že jim víno, které jsme popíjely v naší oblíbené vinárničce, stouplo do hlavy. Později jsem došla k názoru, že měly pravdu.

 

PSALI JSME:

 

Trápím se jako Šeherezáda. PŘÍBĚH ČTENÁŘKY

Seriálové svatby. Která nevěsta je hezčí?

Divačky si kvůli Fryntovi oči vypláčí. Máme jejich vzkazy!

 

Manžel se opravdu charismatickému Onurovi trochu podobá. I rok narození mají ti dva shodný: 1970. I můj muž nádherně zpívá. Zjistila jsem si totiž o Onurově představiteli (Halit Ergenç) vše, co je dostupné. Studoval námořní inženýrství a operní zpěv, to můj muž rozhodně nestudoval, ale báječně hraje na kytaru, na to mě před lety takzvaně ulovil.

 

 

Podobá se váš příběh alespoň v něčem tomu, co prožívají Šeherezáda a Onur v seriálu Tisíc a jedna noc? Napište nám svůj příběh na adresu redakce@doma.cz.

 

A ještě je tu jedna podobnost s Onurem a Šeherezádou: i my vychováváme malého synka, budou mu v prosinci čtyři roky. Potud ty radostné podobnosti, horší je, že si ženy postupně všimly, že jim můj muž vskutku připomíná Onura, a mě to leká.

 

SLEDUJTE SERIÁLY TV NOVA NA VOYO.CZ

 

Ne že bych nikdy v minulosti nežárlila, ale vždycky jen tak zdravě, lehce. Teď se to zhoršilo, nemůžu kvůli tomu spát. Budu muset vyhledat psycholožku. Začínám manžela permanentně podezřívat - naprosto bez důkazů.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Onur a Šeherezáda: Bude další miminko?

Šeherezáda a Onur: Jak skončí jejich příběh?

 

Prostě jen na základě toho, jak se líbí ženám Mám pocit, že dokonce čím dál více. Jak přichází do let a zejména poté, co běžel v televizi ten seriál, si ho ženy začínají více všímat. Pokukují po něm, když jdeme po ulici nebo kamkoli do společnosti. Když jsme byli v divadle a organizovala to manželova firma, všimla jsem si, s jakým nadšením ho pozorují všechny ty mladé a hezké kolegyně.

 

 

Když jedeme na chatu, kam jsem dřív jezdívala ráda, svírá se mi žaludek hrůzou, že tam zas bude nějaké grilování a sejdou se paní a dívky ze širokého okolí a budou flirtovat a koketovat... s mým mužem. Tomu jsem se ovšem se svými utkvělými představami nepochlubila.

 

Vše o seriálu Tisíc a jedna noc: ZDE!

 

Stydím se. Navíc ani nemám nic konkrétního, nač bych si stěžovala. Můj muž je vzorný otec, vydělává slušné peníze, ke mně se chová mile a laskavě. A já se přitom trápím tak, že budu muset navštívit psychologa...

 

 

Ještě ke všemu jsem zaznamenala, že i představitelé Onura a Šeherezády mají v manželství problémy. Ona také žárlí, po něm rovněž šílí ženy... Cítím se "Šeherezádou", protože dobře vím, jak dokáže žárlivost ničit život.

 
11 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře