Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Světlana Nálepková hraje v seriálu První krok staropanenskou profesorku zpěvu. V seriálu účinkují i velice mladí kolegové. Ti prý Světlanu chválí.

Nálepková (51): Mladí obdivují, jak jsem štíhlá

Vložit video na:

aktualizováno 03.05.2012, 00:00 | 03.05.2012, 00:00 | doma.cz/em

Světlana Nálepková hraje v seriálu První krok staropanenskou profesorku zpěvu. V seriálu účinkují i velice mladí kolegové. Ti prý Světlanu chválí.

Profesorka Vlasta ze seriálu První krok je stará panna, která ovšem pomalu rozkvétá. Zato její představitelka Světlana Nálepková nemá se zahořklým staropanenstvím pranic společného. Vypadá výborně a je velice štíhlá. Ostatně její okolí jí to zdůrazňuje dnem i nocí.

 

Právě při natáčení seriálu se setkala s mladičkými herci, kteří ji obdivovali. "Setkání s mladou generací bylo pro mne velmi příjemné," potěšeně vypráví herečka. "Opravdu ke mně vzhlíželi, cítila jsem obdiv, říkali, že dobře vypadám, že jsem štíhlá, zejména děvčata mne chválila," potěšeně vzpomíná herečka na natáčení.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Adéla Gondíková: VÁŽNÁ NEMOC přítele!

SEX, SNY A MUŽI: Také jsem se líbala na Petříně

Sandra Nováková (30): Moje biologické hodiny netikají

 

 

Světlany si samozřejmě všímají nejen děvčata, ale i mladí muži, v současné době chodí s o devatenáct let mladším "kolouškem" Václavem. A tak o sebe herečka pečuje samozřejmě i kvůli mladému příteli. Zkrásní ale i v seriálu První krok. Hraje tam odměřenou a zapšklou staropanenskou učitelku, která se ovšem postupem času začne vylepšovat.

 

"Kvůli Oldřichovi Navrátilovi," uvádí nás do děje sama herečka. "On se totiž v seriálu rozvede, a já vidím možnost se chytit, a tak malinko zkrásním," vysvětluje Světlana Nálepková.

 

 

"Bylo hrozně milé zase se vrátit k dramatické tvorbě," říká potěšeně. "Dlouho jsem nebyla oslovena, teď jsem vystoupila ze stereotypu. V divadle vídám stále stejnou partu, při natáčení jsem se setkala s kolegy, se kterými jsem nepracovala už dlouho nebo vůbec nikdy," pochvaluje si herečka a zpěvačka.

 

Sledujte nový díl Prvního kroku teď hned na VOYO.CZ

 

Režisér Jiří Vejdělek dokonce zpočátku pochyboval, že se ze Světlany podaří maskérům udělat starou pannu. "Dali mi černou paruku, brýle, náznak kníra. Kolegové mě nepoznávali a režisér volal: Tak strašný jsem to nechtěl!" směje se herečka. "Ale já obludy hraju a hraju je moc ráda," svěřuje se.

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

marti 14:27 05.06.2012
mas pravdu! nebyt tim serialem vsichni umreme! :D
katka.spondlova@gmail.com 14:24 05.06.2012
Ten serial je upravdu pekny ale kdo ten Prvni Krok kazi je: Vladimir! Divaci vcera na to hazeli smerovane koule! Ale je sprostarna ze Voyo.cz se musi platit!! To je opravdova sprostarna! Takovy prasarny kdo to kdy videl tohleto?!

Moje data:
Moje telefonní číslo: 560362478069
Můj E-mail: katka.spondlova@gmail.com
Koníčky: počítač,občas se dívám na televizi,občas když jsem na noťasu tak jsem na facebooku,taky nikdy píšu E-mail jsem na skypu,každý čtvrtek chodím s mamkou na nákup,třeba každou středu a pátek a pondělí chodím ven s kámoškou,v pondělí se také učím.
Bydliště: Č.Verlonická 48 65 patro
Město: Faurlzul Jižní Francie pod střední Amerikou.

Děkuji. katka.spondlova@gmail.com